Reja dhe përdorur kamionë vagonetë RENAULT Magnum në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë vagonetë RENAULT Magnum


Oferta të ngjashme

 DAF 75 CF 310 6X2 BOX VAN - kamion vagonetë
 15
6 781 EUR
2013
671 745 km
6x2
310 hp

Botuar: 2d

ROY HOWELL COMMERCIALS

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

Mercedes-Benz Atego 818 Möbel Koffer 7,14 m. lang Differ.Sperr  - kamion vagonetë
 18
29 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
123 000 km
177 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 8d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Mercedes-Benz Atego 818 Möbel Koffer 7,00 m. lang Treppe Euro6  - kamion vagonetë
 20
19 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
203 000 km
177 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 1m 5d

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

Iveco 180E30 E5 4x2 Klima LBW AHK  153tkm Reifen30-80%  - kamion vagonetë
 20
Pyet për çmimin
2008
153 789 km
4x2
299 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1m 28d

LKW-Service Nuernberger KG

Gjermani, Furth im Wald

Numri i referencës IVECO 180E30

HOWO ZZ3257N3647D1 - kamion vagonetë
 10
17 292 EUR
2019
23 000 km
6x4
369 hp
Ngarkesa e dobishme: 25 000 kg
Pesha bruto: 12 270 kg

Botuar: 3m 4d

Toaks International Trading Company

Kinë, Shanghai

 MAN TGL 7.150 4x2 Box Van - kamion vagonetë
 6
4 501 EUR
2009
407 560 km
4x2
150 hp

Botuar: 3m 11d

ROY HOWELL COMMERCIALS

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

Mercedes-Benz Atego 1224 L 2016 euro 6 - kamion vagonetë
 17
27 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
702 000 km
4x2
238 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 965 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 5m 5d

De Koning Trucks

Holandë, Oss

Numri i referencës 93BGZ4

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old