Reja dhe përdorur kamionë vagonetë RENAULT Midliner në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë vagonetë RENAULT Midliner


2
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Renault Midliner S 150 , Manual , 4x2 , Spring suspension - kamion vagonetë
 19
3 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
1997
383 179 km
4x2
177 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 380 kg
Pesha bruto: 7 500 kg

Botuar: 1m 5d

Stedefra BV

10

Holandë, Susteren

Numri i referencës +003977/000

Renault Midliner S 210 - kamion vagonetë
 12
6 850 EUR
Çmimi pa. TVSH
1999
403 655 km
4x2
210 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 880 kg
Pesha bruto: 9 500 kg

Botuar: 1m 21d

Degroote Trucks & Trailers

18

Belgjikë, BE

Numri i referencës 22112065

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old