Reja dhe përdorur kamionë vagonetë RENAULT Premium në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë vagonetë RENAULT Premium


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Renault Premium 450 Retarder / Klima / ALCOA / LBW BÄR  - kamion vagonetë
 15
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
553 712 km
4x2
451 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Renault Trucks Österreich

15 R

Austri, Tribuswinkel

Numri i referencës 001259

Renault PREMIUM 270 DXI+E5+HAYON - kamion vagonetë
 17
16 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
420 461 km
4x2
270 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 160 kg
Pesha bruto: 17 990 kg

Botuar: 1d

Braem

12

Belgjikë, Handzame

Numri i referencës E59078

Renault Premium 300 DXI - kamion vagonetë
 13
Pyet për çmimin
2012
447 000 km
4x2
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 2d

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Francë, LIMAY

Numri i referencës CE498FC

Renault Premium 450 Retarder / Klima / ALCOA / LBW BÄR  - kamion vagonetë
 15
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
553 712 km
4x2
451 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Renault Trucks Österreich

15 R

Austri, Tribuswinkel

Numri i referencës 001259

Renault Premium 250 FULL STEELSPRING - Manual Fuelpump - kamion vagonetë
 20
9 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
403 000 km
4x2
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 000 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 3d

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Holandë, Lamswaarde - The Netherlands

Numri i referencës 1927

Renault Premium 280 Euro 6 - kamion vagonetë
 20
22 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
797 923 km
4x2
280 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 430 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 9d

TheTruckCompany

18

Belgjikë, Hooglede

Numri i referencës TC79909

Renault Premium 420 DCI Manual - kamion vagonetë
 10
Pyet për çmimin
2004
1 103 176 km
6x2

Botuar: 19d

Spits Trucks

Holandë

RENAULT Premium 270 - kamion vagonetë
 9
33 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
379 485 km
4x2
296 hp

Botuar: 1m 6d

DIAL TRUCK VALENCIA, S.L.E.

7

Spanjë, Valencia,Quart de Poblet

Renault Premium 460 COMBI Lecitrailer + Euro 5 + ADR - kamion vagonetë
 20
26 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
883 135 km
4x2
460 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 240 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 3m 4d

Trucks Roosendaal

7

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 002875

Renault Premium 270DXI + EURO 5 + ENGINE BRAKE - kamion vagonetë
 20
16 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
1 001 003 km
4x2
264 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 685 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 4m 6d

Trucks Roosendaal

7

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës VF629AHA000007718

Renault Premium 270 DCI - kamion vagonetë
 9
9 480 EUR
20% TVSH
2003
789 067 km
4x2
270 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 4m 11d

AUTO-EXPORT-IVANOV

Francë, St Victoret

Renault Premium - kamion vagonetë
 12
Pyet për çmimin
1996
685 000 km
4x2
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 4m 29d

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Francë, LIMAY

Numri i referencës AP021KK

RENAULT Premium 270 4x2 Manual - kamion vagonetë
 15
6 900 EUR
2005
700 000 km
4x2
265 hp

Botuar: 6m 25d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Renault Premium 270 DXi - kamion vagonetë
 15
16 850 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
434 578 km
4x2
270 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 263 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 7m 11d

Degroote Trucks & Trailers

18

Belgjikë, BE

Numri i referencës 22061060

Renault Premium 380 Euro 5 - kamion vagonetë
 20
5 250 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
778 961 km
4x2
380 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 440 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 10m

TheTruckCompany

18

Belgjikë, Hooglede

Numri i referencës TC10353

Renault Premium 270 DXi EURO 5   Koffer 8,5m   Rolltor - kamion vagonetë
 15
31 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
234 752 km
4x2
270 hp

Yourtrucks GmbH

12

Gjermani, Hilden

Numri i referencës ES-5-1000

Renault Premium 310 DXI - kamion vagonetë
 15
Pyet për çmimin
2010
645 000 km
4x2
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 1v 9m

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Francë, LIMAY

Numri i referencës BC771QC

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old