Reja dhe përdorur kamionë vagonetë RENAULT T në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë vagonetë RENAULT T


2
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Renault T 380 4X2 DayCab Retarder Ladebordwand Navi Euro 6 - kamion vagonetë
 17
34 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
444 679 km
4x2
380 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 180 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 8d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70184182

Renault T380 KSA  - kamion vagonetë
 20
75 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
326 000 km
4x2
382 hp
Pesha bruto: 21 000 kg

Botuar: 1m 30d

Veho Oy Ab, Commercial vehicles

9

Finlandë, Finnland, Oulu

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old