Reja dhe përdorur Kamionë vagonetë SCANIA në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë vagonetë SCANIA


   Faqja 1 e 7 1/7   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Scania P230 4x2 Box Van - Kamion vagonetë
 16
Pyet për çmimin
2011
594 535 km
4x2
230 hp

ROY HOWELL COMMERCIALS

2

Mbretëria e Bashkuar, Cheadle

Scania P400 LB 6X2*4 HNB Serie 9435 Euro 5  - Kamion vagonetë
 15
16 787 EUR
2012
938 904 km
6x2
394 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 385 kg
Pesha bruto: 25 380 kg

Botuar: 6orë 15min

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Scania P280 6x2*4, Box-truck, 2014 - Kamion vagonetë
 20
Pyet për çmimin
2014
329 575 km
6x2
280 hp

Botuar: 18orë

Riks Vagnar AB

1

Suedi, Kungsängen

Scania R 410 6x2, Orten, LBW 2, Retarder, AC, Getränke  - Kamion vagonetë
 18
39 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
395 000 km
6x2
411 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës K2534

Scania R520 V8 Well maintained - Kamion vagonetë
 20
26 850 EUR
2016

Botuar: 1d

ATS Sweden

2

Suedi, Gävleborg

Numri i referencës S6479

Scania Box Truck P310LB6X2 - Kamion vagonetë
 20
15 990 EUR
2008

Botuar: 1d

ATS Sweden

2

Suedi, Gävleborg

Numri i referencës S6486

Scania R560 LB 6X2*4 MNB serie 1796 Euro 5  - Kamion vagonetë
 15
Pyet për çmimin
2012
1 279 580 km
6x2
552 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 540 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 3d

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

 SCANIA - Kamion vagonetë
 20
3 368 EUR
Ankandi

Botuar: 3d

Blinto

4

Scania P114 LB 6X2*4 NB 380 serie 7049  - Kamion vagonetë
 15
6 298 EUR
2001
941 081 km
6x2
374 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 440 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 4d

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Scania R450 Volumencombi - Kamion vagonetë
 14
24 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
1 265 667 km
6x2
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 960 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 4d

Van der Burg Trucks en Trailers

Holandë, Maarsbergen

Numri i referencës 89BFT9

Scania R450 LB 6x2-4 R450 LB 6x2-4 Getränkekoffer, Retarder, Lift-/Lenkachse, Stapleraufnahme - Kamion vagonetë
 15
45 252 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
611 000 km
6x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 975 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85768

Scania R450 LB 6x2-4 R450 LB 6x2-4 Getränkekoffer, Retarder, Lift-/Lenkachse, Stapleraufnahme - Kamion vagonetë
 15
45 252 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
599 800 km
6x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 975 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85762

Scania R450 LB 6x2-4 R450 LB 6x2-4 Getränkekoffer, Retarder, Lift-/Lenkachse, Stapleraufnahme - Kamion vagonetë
 15
45 252 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
643 000 km
6x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 975 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85763

Scania R450 LB 6x2-4 R450 LB 6x2-4 Getränkekoffer, Retarder, Lift-/Lenkachse, Stapleraufnahme - Kamion vagonetë
 15
45 252 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
669 900 km
6x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 980 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85766

Scania R450 LB 6x2-4 R450 LB 6x2-4 Getränkekoffer, Retarder, Lift-/Lenkachse, Stapleraufnahme - Kamion vagonetë
 15
45 252 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
662 000 km
6x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 975 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85761

Scania G420 6x2, ERSATZTEILSPENDER! G420 6x2, Liftachse, Hiab LBW, Motor defekt! - Kamion vagonetë
 15
17 172 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
450 000 km
6x2
419 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 86235

Scania R450 LB 6x2-4 R450 LB 6x2-4 Getränkekoffer, Retarder, Lift-/Lenkachse, Stapleraufnahme - Kamion vagonetë
 15
45 252 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
648 550 km
6x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 975 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85764

Scania R450 LB 6x2-4 R450 LB 6x2-4 Getränkekoffer, Retarder, Lift-/Lenkachse, Stapleraufnahme - Kamion vagonetë
 15
45 252 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
599 999 km
6x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 975 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85765

Scania R450 LB 6x2-4 R450 LB 6x2-4 Getränkekoffer, Retarder, Lift-/Lenkachse, Stapleraufnahme - Kamion vagonetë
 15
45 252 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
599 165 km
6x2
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 980 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 85769

Scania P230 Box Truck - Kamion vagonetë
 19
10 020 EUR
2008

Botuar: 5d

ATS Sweden

2

Suedi, Stockholm

Numri i referencës S4051

 SCANIA R500LB6X2*4MNB - Kamion vagonetë
 20
1 852 EUR
Ankandi

Botuar: 5d

Blinto

4

1 2 3 7   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Box trucks - SCANIA
t1 old