Kamion vagonetë Scania P 230 B 4X2 Plywood box with open side and tailgate

Online: 1m 16d

Marka SCANIA
Modeli P 230 B 4X2 Plywood box with open side and tailgate
ID BX-BB-25
Viti i prodhimit 2009
Kilometrazhi 450 850 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 17.06.2009
Pesha neto 9 620 kg
Pesha bruto 19 500 kg
Ngarkesa e dobishme 9 880 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, Albert Plesmanweg 69, 3088GB Rotterdam
Telefoni +31 88 88...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 9 290 cc
 • cilindrat e motorit: 5
 • rendimenti i fuqisë: 230 hp (171 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Halbautomatisches Getriebe
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • marka e akseve: Anders: 1,2
 • akset e drejtimit
 • gomat e përparme: 40%
 • gomat e pasme: 35%
 • goma dyshe
 • spondat anë të shasisë
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 75 000 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 25 000 mm
 • lartësia e ngarkesës: 25 000 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 2
 • radio
Pajisja
 • urë ngritëse
 • urë ngritëse: Ladebordwand: Dhollandia DHLM, Heckklappe, 2000 kg
10900 EUR
10 900
EUR
 • 1 355 993 ALL
 • 12 249 USD

Çmimi neto

Shitësi
Used Truck Center B.V.
Used Truck Center B.V. Holandë
I besueshëm
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
17:13
Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder
Sander Visser
Deutsch, English, Nederlands
10 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vagonetë Scania P230 DB4X2MLB | BDF | KOFFER | CLOSED BOX | SCHIEBESEITENWAND | SLIDING SIDE BOX |
Scania P230 DB4X2MLB | BDF | KOFFER | CLOSED BOX | SCHIEBESEITENWAND | SLIDING SIDE BOX |
2012, 694 791 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Wijchen
19 500 EUR
Kamion vagonetë Scania P230 DB4X2MLB | BDF | KOFFER | CLOSED BOX | SCHIEBESEITENWAND | SLIDING SIDE BOX |, 2012
Kamion vagonetë Scania P230 / 6X2 / BOX / EURO 3
Scania P230 / 6X2 / BOX / EURO 3
2005, 563 000 km
Danimarkë, Tappernøje
Kamion vagonetë Scania P230 / 6X2 / BOX / EURO 3, 2005
Kamion vagonetë Volvo FE 280 4X2 Euro 5 MANUAL- Box with curtainslider left/ Plywood right
Volvo FE 280 4X2 Euro 5 MANUAL- Box with curtainslider left/ Plywood right
2008, 1 206 075 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Holten
6 950 EUR
Kamion vagonetë Volvo FE 280 4X2 Euro 5 MANUAL- Box with curtainslider left/ Plywood right, 2008
Kamion vagonetë Scania P 380 B 4X2 Box L775 B250 H280 | APK | LBW
Scania P 380 B 4X2 Box L775 B250 H280 | APK | LBW
2008, 872 354 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Groot-Ammers
12 950 EUR
Kamion vagonetë Scania P 380 B 4X2 Box L775 B250 H280 | APK | LBW, 2008
Kamion vagonetë Scania P230
Scania P230
2007, 778 140 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
11 850 EUR
Kamion vagonetë Scania P230, 2007
Kamion vagonetë Scania P230
Scania P230
2006, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
8 500 EUR
Kamion vagonetë Scania P230, 2006
Kamion vagonetë Scania P230
Scania P230
2011, 342 749 km, 4x2
Danimarkë, Hedensted
17 500 EUR
Kamion vagonetë Scania P230, 2011
Kamion vagonetë Scania P230 / 6X2 / EURO 3
Scania P230 / 6X2 / EURO 3
2005, 381 000 km, 6x2
Danimarkë, Tappernøje
Kamion vagonetë Scania P230 / 6X2 / EURO 3, 2005
Kamion vagonetë SCANIA P94 230
SCANIA P94 230
2000, 591 622 km, 4x2, 2-aks
Suedi, Trelleborg
4 647 EUR
Kamion vagonetë SCANIA P94 230, 2000
Kamion vagonetë Scania P 230 Opticruise
Scania P 230 Opticruise
2010, 255 000 km, 4x2
Finlandë, Kankaanpää
23 791 EUR
Kamion vagonetë Scania P 230 Opticruise, 2010
Kamion vagonetë Scania P94.230
Scania P94.230
2004, 553 656 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
7 850 EUR
Kamion vagonetë Scania P94.230, 2004
Kamion vagonetë Scania P230 mlb airco 2t lift
Scania P230 mlb airco 2t lift
2013, 314 713 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
26 900 EUR
Kamion vagonetë Scania P230 mlb airco 2t lift, 2013

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.