Kamion vagonetë Scania R 450 E6 Streamline /Retarder/Navi/Kühlbox/ACC

Online: 1m 7d

Marka SCANIA
Modeli R
ID 519
Viti i prodhimit 2017
Kilometrazhi 686 552 km
Pesha bruto 19 000 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Hilden
Telefoni +49 (0)210...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 450 hp (335 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
 • EBS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • bashkuesi i rimorkios
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 7 350 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 770 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • sistemi i lundrimit
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
39800 EUR
39 800
EUR
 • 4 951 239 ALL
 • 44 727 USD

Çmimi neto

Shitësi
Yourtrucks GmbH
Yourtrucks GmbH Gjermani
I besueshëm
10 Më shumë se 10 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
17:17
39 800
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vagonetë Iveco Eurocargo ML120E22 EEV Koffer 7,6m/Klima /LBW
Iveco Eurocargo ML120E22 EEV Koffer 7,6m/Klima /LBW
2012, 262 848 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
14 800 EUR
Kamion vagonetë Iveco Eurocargo ML120E22 EEV Koffer 7,6m/Klima /LBW, 2012
Kamion vagonetë Iveco Eurocargo ML120E22 EEV Koffer 7,6m/Klima /LBW
Iveco Eurocargo ML120E22 EEV Koffer 7,6m/Klima /LBW
2012, 325 374 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
13 800 EUR
Kamion vagonetë Iveco Eurocargo ML120E22 EEV Koffer 7,6m/Klima /LBW, 2012
Kamion vagonetë Iveco EuroCargo 120E18 EEV Koffer + Ladebordwand
Iveco EuroCargo 120E18 EEV Koffer + Ladebordwand
2012, 284 654 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
11 800 EUR
Kamion vagonetë Iveco EuroCargo 120E18 EEV Koffer + Ladebordwand, 2012
Kamion vagonetë DAF LF 55.280 E5 Koffer/Klima/LBW/Luftfederung
DAF LF 55.280 E5 Koffer/Klima/LBW/Luftfederung
2014, 243 942 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
19 800 EUR
Kamion vagonetë DAF LF 55.280 E5 Koffer/Klima/LBW/Luftfederung, 2014
Kamion vagonetë Mitsubishi Fuso Canter 7C18 EURO 5 Koffer 6m /LBW /Klima
Mitsubishi Fuso Canter 7C18 EURO 5 Koffer 6m /LBW /Klima
2013, 339 527 km, Dizel
Gjermani, Hilden
11 800 EUR
Kamion vagonetë Mitsubishi Fuso Canter 7C18 EURO 5 Koffer 6m /LBW /Klima, 2013
Kamion vagonetë DAF LF 45.180 EEV Koffer 7,6m / Nutzlast 5.720kg/LBW
DAF LF 45.180 EEV Koffer 7,6m / Nutzlast 5.720kg/LBW
2011, 308 138 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Hilden
12 800 EUR
Kamion vagonetë DAF LF 45.180 EEV Koffer 7,6m / Nutzlast 5.720kg/LBW, 2011
Kamion vagonetë Scania R 420 Topline LB 6x2 Retarder LBW
Scania R 420 Topline LB 6x2 Retarder LBW
2008, 1 401 000 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Tegelen
15 900 EUR
Kamion vagonetë Scania R 420 Topline LB 6x2 Retarder LBW, 2008
Kamion vagonetë Iveco Eurocargo 140E25P ACC, Spurhalteassistent, Hill-Holder
Iveco Eurocargo 140E25P ACC, Spurhalteassistent, Hill-Holder
2017, 93 100 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, 20539 Hamburg
47 900 EUR
Kamion vagonetë Iveco Eurocargo 140E25P ACC, Spurhalteassistent, Hill-Holder, 2017
Kamion vagonetë Scania R620 V8 6X2 TOPLINE RETARDER EURO 5
Scania R620 V8 6X2 TOPLINE RETARDER EURO 5
2012, 824 315 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, Marknesse
25 900 EUR
Kamion vagonetë Scania R620 V8 6X2 TOPLINE RETARDER EURO 5, 2012
Kamion vagonetë MAN 8.180 TGL E6 (Van) (2017)
MAN 8.180 TGL E6 (Van) (2017)
2017, 58 085 km, 4x2
Spanjë, Barcelona
Kamion vagonetë MAN 8.180 TGL E6 (Van) (2017), 2017
Kamion vagonetë Scania G420 6x2*4 retarder
Scania G420 6x2*4 retarder
2012, 820 729 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Holandë, Vuren
23 950 EUR
Kamion vagonetë Scania G420 6x2*4 retarder, 2012
Kamion vagonetë Scania R420LB 6X2
Scania R420LB 6X2
2008, 1 191 438 km, 6x2
Suedi, Trelleborg
8 535 EUR
Kamion vagonetë Scania R420LB 6X2, 2008

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.