Reja dhe përdorur kamionë vagonetë VOLVO në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kamionë vagonetë VOLVO


   Faqja 1 e 8 1/8   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Volvo FL6  - kamion vagonetë
 14
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
257 502 km
4x2
249 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 025 kg

Botuar: 22orë 8min

Kaivi Trans OU

Estoni, Estland

Volvo FE 250 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6 - kamion vagonetë
 17
49 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
227 215 km
4x2
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 425 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 1d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70186526

Volvo FH500 XL*Komplettz.*Meat,Fleisch,Rohrbahnen*TOP*  - kamion vagonetë
 30
124 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
479 286 km
6x2
507 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Gjermani, Kehl-Neumühl

Numri i referencës 0103023+0103123

Volvo FH460 6*2 serie 5654 Euro 5  - kamion vagonetë
 15
21 919 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
852 036 km
6x2
453 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 143 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 2d

Palm Truck AB

7

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Volvo FM, 2006, 541000km, Auto, Airco, EU3, APK/TUV 06-23 - kamion vagonetë
 14
13 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
541 000 km
4x2
260 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 790 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Botuar: 2d

Mister Mike

Holandë, Ter aar

Numri i referencës FMB

Volvo FL 240 New clutch + Tail lift  - kamion vagonetë
 15
Pyet për çmimin
2011
637 525 km
4x2
246 hp
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 2d

Nijwa Used Trucks

10

Holandë, Borne

Numri i referencës BXZN01 | 1125589

Volvo FL220 - kamion vagonetë
 15
500 EUR
Ankandi
295 hp

Botuar: 3d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Costerweg 2, Culemborg, 4104 AJ

Numri i referencës 8843105

VOLVO FH Extended boxtruck - kamion vagonetë
 20
75 590 EUR
2015
462 hp

Botuar: 3d

ATS Sweden

Suedi, Västra Götaland

Numri i referencës S5398

Volvo FL 4*2 serie 4260 Euro 5  - kamion vagonetë
 14
11 630 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
358 262 km
4x2
237 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 370 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 3d

Palm Truck AB

7

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Volvo FH 12.340 DOESNT GO IN REVERSE - kamion vagonetë
 20
5 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
1999
902 000 km

Botuar: 3d

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Holandë, Lamswaarde - The Netherlands

Numri i referencës 1828

Volvo FL 611 - kamion vagonetë
 20
5 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1999
629 000 km
Ngarkesa e dobishme: 5 000 kg
Pesha bruto: 11 000 kg

Botuar: 3d

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Holandë, Lamswaarde - The Netherlands

Numri i referencës 2009

VOLVO FMX 410 - kamion vagonetë
 12
Pyet për çmimin
2016
6x4
403 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 900 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 4d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Silkeborg

Numri i referencës BC47953

Volvo FH500 6*2 serie 7696 Euro 5  - kamion vagonetë
 12
32 207 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
857 925 km
6x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 845 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 4d

Palm Truck AB

7

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Volvo FH 400 6X2 - kamion vagonetë
 20
12 189 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
880 956 km
6x2
400 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 510 kg
Pesha bruto: 26 100 kg

Botuar: 4d

Mindessons AB

11

Suedi, Trelleborg

Volvo FL615 250 4X2 - kamion vagonetë
 20
4 630 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
419 225 km
4x2
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 570 kg
Pesha bruto: 15 000 kg

Botuar: 4d

Mindessons AB

11

Suedi, Trelleborg

 VOLVO FL250.16 E6 (VAN) - kamion vagonetë
 5
Pyet për çmimin
2015
416 020 km
4x2
250 hp
Pesha bruto: 16 000 kg

Botuar: 4d

RABERT TRUCKS INTERNACIONAL, S.L.

14

Spanjë, Barcelona

Volvo FH Refrigerated truck - kamion vagonetë
 20
33 073 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016

Botuar: 4d

Kranbilar Sweden AB

Suedi, Kronoberg

Numri i referencës 1285

Volvo FH 420 Eev - kamion vagonetë
 15
2 500 EUR
Ankandi
2010
422 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 655 kg

Botuar: 5d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Laagraven 2, Nieuwegein, 3439 LG

Numri i referencës 8838490

 Lastbil Volvo FH500 6x2 | Groth | Öppningsbar sida | - kamion vagonetë
 20
Ankandi

Botuar: 6d

Budi AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës 39983

 Lastbil Volvo FM 410 6x2 | SKAB | Öppningsbar sida | - kamion vagonetë
 20
Ankandi

Botuar: 6d

Budi AB

Suedi, Stockholm

Numri i referencës 39956

1 2 3 8   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old