Kamion vagonetë Volvo FL 240 4x2 Rigid Closed Box Euro 5

Online: 1m 5d

Marka VOLVO
Modeli FL 240 4x2 Rigid Closed Box Euro 5
ID 91-BBN-3
Viti i prodhimit 2013
Kilometrazhi 309 288 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 04.02.2013
Pesha neto 7 255 kg
Pesha bruto 11 990 kg
Ngarkesa e dobishme 4 735 kg
Ngjyra blu
Vendndodhja Holandë, Albert Plesmanweg 69 3088 GB Rotterdam
Telefoni +31 88 88...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 7 146 cc
 • cilindrat e motorit: 6
 • rendimenti i fuqisë: 247 hp (184 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • marka e akseve: Anders: 1,2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 4 700 mm
 • lubrifikimi qendror
 • ABS
 • gomat e përparme: Links außen: 25%, Rechts außen: 35%
 • gomat e pasme: Links innnerhalb: 35%, Links außen: 20%, Rechts innerhalb: 30%, Rechts außen: 69%
 • goma dyshe
 • spondat anë të shasisë
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 6 500 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 550 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 600 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 2
 • radio
 • CD
Pajisja
 • urë ngritëse
 • urë ngritëse: Ladebordwand: DHollandia DHLM.15, Heckklappe, 1500 kg
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
15900 EUR
15 900
EUR
 • 1 952 774 ALL
 • 19 202 USD

Çmimi neto

Shitësi
Used Truck Center B.V.
Used Truck Center B.V. Holandë
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
04:56
Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder
Sander Visser
Deutsch, English, Nederlands
15 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vagonetë MAN TGL 12.250 4x2 BL CH
MAN TGL 12.250 4x2 BL CH
2020, 6 500 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Luksemburg, NIEDERANVEN
80 900 EUR
Kamion vagonetë MAN TGL 12.250 4x2 BL CH, 2020
Kamion vagonetë Renault D14 240 Laadklep + LDWS
Renault D14 240 Laadklep + LDWS
2017, 48 279 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Borne
40 900 EUR
Kamion vagonetë Renault D14 240 Laadklep + LDWS, 2017
Kamion vagonetë Volvo FL 240 4x2 Rigid Closed Box Euro 5
Volvo FL 240 4x2 Rigid Closed Box Euro 5
2013, 375 807 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
17 250 EUR
Kamion vagonetë Volvo FL 240 4x2 Rigid Closed Box Euro 5, 2013
Kamion vagonetë Mercedes-Benz AXOR 1824 L 4x2 Closed Box Euro 5
Mercedes-Benz AXOR 1824 L 4x2 Closed Box Euro 5
2009, 279 790 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
16 200 EUR
Kamion vagonetë Mercedes-Benz AXOR 1824 L 4x2 Closed Box Euro 5, 2009
Kamion vagonetë Renault D 240 DTI 15 14T !!! 2.325 KM
Renault D 240 DTI 15 14T !!! 2.325 KM
2020, 2 325 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
67 400 EUR
Kamion vagonetë Renault D 240 DTI 15 14T !!! 2.325 KM, 2020
Kamion vagonetë Volvo FL240 4x2 10 m. Box Euro 5
Volvo FL240 4x2 10 m. Box Euro 5
2012, 490 000 km, Dizel
Danimarkë, Padborg
Kamion vagonetë Volvo FL240 4x2 10 m. Box Euro 5, 2012
Kamion vagonetë Volvo FL240 4x2 Euro 5
Volvo FL240 4x2 Euro 5
2012, 362 000 km, Dizel
Danimarkë, Padborg
Kamion vagonetë Volvo FL240 4x2 Euro 5, 2012
Kamion vagonetë Volvo FL 240 EURO 5 EEV
Volvo FL 240 EURO 5 EEV
2013, 564 700 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, MEERKERK
15 950 EUR
Kamion vagonetë Volvo FL 240 EURO 5 EEV, 2013
Kamion vagonetë DAF LF55.250 4x2 CLOSED BOX EURO5
DAF LF55.250 4x2 CLOSED BOX EURO5
2008, 497 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
17 900 EUR
Kamion vagonetë DAF LF55.250 4x2 CLOSED BOX EURO5, 2008
Kamion vagonetë Renault Premium 240.18 dxi 4x2 closed box + taillift
Renault Premium 240.18 dxi 4x2 closed box + taillift
2008, 424 450 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Hoogerheide
8 000 EUR
Kamion vagonetë Renault Premium 240.18 dxi 4x2 closed box + taillift, 2008
Kamion vagonetë Iveco Stralis AD190S31 4x2 RHD Euro 5 EEV closed box
Iveco Stralis AD190S31 4x2 RHD Euro 5 EEV closed box
2013, 444 250 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Hoogerheide
9 800 EUR
Kamion vagonetë Iveco Stralis AD190S31 4x2 RHD Euro 5 EEV closed box, 2013
Kamion vagonetë Volvo FH12 340 Closed Box Euro 2
Volvo FH12 340 Closed Box Euro 2
1998, 630 255 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Heerenveen
9 500 EUR
Kamion vagonetë Volvo FH12 340 Closed Box Euro 2, 1998
Kamion vagonetë VOLVO FL240
VOLVO FL240
2013, 222 263 km, 4x2, 2-aks
Suedi, Trelleborg
14 666 EUR
Kamion vagonetë VOLVO FL240, 2013
Kamion vagonetë Volvo FL240
Volvo FL240
2013, 463 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Wingene
12 850 EUR
Kamion vagonetë Volvo FL240, 2013

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.