Hmm, duket se artikulli është shitur

Kamion vagonetë Volvo FL 240 rigid with closed plywood box, full tailgate

kamion vagonetë Volvo FL 240 rigid with closed plywood box, full tailgate

Kontakto shitësin

Privacy policy
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaVOLVO
ModeliFL 240 rigid with closed plywood box, full tailgate
ID21-BLL-2
Viti i prodhimit2018
Kilometrazhi136348 km
Gjendjae shkëlqyer
Data e regjistrimit të parë19.10.2018
Pesha neto7540 kg
Pesha bruto11990 kg
Ngarkesa e dobishme4450 kg
Gjatësia8880 mm
Gjerësia2550 mm
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja5132 cc
Cilindrat e motorit4
Rendimenti i fuqisë245 hp
Bllokimi i diferencialit
Kutia e marsheveautomatike
TransmisioniHalbautomatisches Getriebe
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Marka e akseveAnders: 1,2
Akset e drejtimit
Baza e rrotës5000 mm
Gomat e përparme10%
Gomat e pasme15%
Goma dyshe
Spondat anë të shasisë
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës7000 mm
Gjerësia e ngarkesës2440 mm
Lartësia e ngarkesës2580 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë ditore
Modeli i kabinësDay cab
Kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
Drita kundër mjegullës
Fshehësi i diellit
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Kondicioner
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve2
Radio
Pjesë shtesë
Libri i servisit
Pajisja
Urë ngritëse
Urë ngritëseLadebordwand: DHollandia DHLM30, Heckklappe, 2000 kg

Përshkrimi

More options and accessories * 12 volt socket * DHollandia tailgate * Remote central locking More information General information Number of doors: 2 Model year: 2021 Cab: Day cab, day Registration number: 21-BLL-2 Transmission Transmission: Volvo, 6 gears, Semi-automatic Maintenance APK (MOT): tested until 10/2021 History Maintained according to instruction: yes Condition Technical condition: very good Visual appearance: very good Number of keys: 2 (2 hand transmitters)

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.