Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Kamion vagonetë MAN TGL 12.180 mit Klappwandaufbau
MAN TGL 12.180 mit Klappwandaufbau
2011, 101 300 km, 2-aks
Gjermani, Essen
28 500 EUR
Kamion vagonetë MAN TGL 12.180 mit Klappwandaufbau, 2011
Kamion vagonetë Volvo FL 240 4x2 Rigid Closed Box Euro 5
Volvo FL 240 4x2 Rigid Closed Box Euro 5
2013, 309 288 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
15 900 EUR
Kamion vagonetë Volvo FL 240 4x2 Rigid Closed Box Euro 5, 2013
Kamion vagonetë Volvo FM 330 4x2 rigid closed box
Volvo FM 330 4x2 rigid closed box
2017, 250 672 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Berkel en Rodenrijs
62 500 EUR
Kamion vagonetë Volvo FM 330 4x2 rigid closed box, 2017
Kamion vagonetë Volvo FL6 220 Closed box Full steel
Volvo FL6 220 Closed box Full steel
2003, 210 656 km, Dizel
Holandë, Heerenveen
Kamion vagonetë Volvo FL6 220 Closed box Full steel, 2003
Kamion vagonetë MAN TGL 12.180 CLOSED BOX
MAN TGL 12.180 CLOSED BOX
2009, 286 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
5 900 EUR
Kamion vagonetë MAN TGL 12.180 CLOSED BOX, 2009
Kamion vagonetë VOLVO FL 280 4x2 Box Truck
VOLVO FL 280 4x2 Box Truck
2010, 265 497 km
Suedi, Kungsbacka
14 500 EUR
Kamion vagonetë VOLVO FL 280 4x2 Box Truck, 2010
Kamion vagonetë Iveco AD190S 4x2 RHD closed box
Iveco AD190S 4x2 RHD closed box
2014, 621 450 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Hoogerheide
9 800 EUR
Kamion vagonetë Iveco AD190S 4x2 RHD closed box, 2014
Kamion vagonetë VOLVO FL615 250 4X2
VOLVO FL615 250 4X2
2006, 419 224 km, 4x2, 2-aks
Suedi, Trelleborg
4 785 EUR
Kamion vagonetë VOLVO FL615 250 4X2, 2006
Kamion vagonetë Mercedes-Benz VARIO 614 CLOSED BOX
Mercedes-Benz VARIO 614 CLOSED BOX
2006, 315 500 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
5 500 EUR
Kamion vagonetë Mercedes-Benz VARIO 614 CLOSED BOX, 2006
Kamion vagonetë Volvo FH12 340 Closed Box Euro 2
Volvo FH12 340 Closed Box Euro 2
1998, 630 255 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Heerenveen
9 500 EUR
Kamion vagonetë Volvo FH12 340 Closed Box Euro 2, 1998
Kamion vagonetë DAF LF55.250 4x2 CLOSED BOX EURO5
DAF LF55.250 4x2 CLOSED BOX EURO5
2008, 497 000 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
17 900 EUR
Kamion vagonetë DAF LF55.250 4x2 CLOSED BOX EURO5, 2008
Kamion vagonetë Renault Premium 240.18 dxi 4x2 closed box + taillift
Renault Premium 240.18 dxi 4x2 closed box + taillift
2008, 424 450 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Hoogerheide
8 000 EUR
Kamion vagonetë Renault Premium 240.18 dxi 4x2 closed box + taillift, 2008
Kamion vagonetë Volvo FL 240 CLOSED BOX 400.600KM MANUAL GEARBOX
Volvo FL 240 CLOSED BOX 400.600KM MANUAL GEARBOX
2007, 400 600 km, 4x2, Dizel
Holandë, Schiedam
6 750 EUR
Kamion vagonetë Volvo FL 240 CLOSED BOX 400.600KM MANUAL GEARBOX, 2007

Kamion vagonetë Volvo FL 6 180 4X2 rigid closed box

Marka VOLVO
Modeli FL 6 180 4X2 rigid closed box
ID BR-RV-29
Viti i prodhimit 2006
Kilometrazhi 506 089 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 01.02.2006
Pesha neto 6 020 kg
Pesha bruto 7 490 kg
Ngarkesa e dobishme 1 470 kg
Gjatësia 8 600 mm
Gjerësia 2 450 mm
Ngjyra gri
Vendndodhja Holandë, Albert Plesmanweg 69, 3088GB Rotterdam
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 3
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 5 480 cc
 • cilindrat e motorit: 6
 • rendimenti i fuqisë: 179 hp (133 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • transmisioni: Schaltgetriebe
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • marka e akseve: Anders: 1,2
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 4 300 mm
 • gomat e përparme: 80%
 • gomat e pasme: 80%
 • goma dyshe
 • spondat anë të shasisë
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 7 000 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 450 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
 • drita kundër mjegullës
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • numri i ndenjëseve: 2
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.