Reja dhe përdorur kamionë vetëshkarkues në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë vetëshkarkues


   Faqja 1 e 150 1/150   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
HOWO EXPORT - kamion vetëshkarkues
 20
23 800 EUR
2021
6x4
365 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Export Technique Oü

7

Kinë, Changsha Shi

Numri i referencës EX STOCK 100 PCS

RENAULT C 520 Kipper/Bordmatik/Automatik - kamion vetëshkarkues
 15
Pyet për çmimin
2020

Ruf Baumaschinen GmbH

6

Gjermani, Ichenhausen

Mercedes-Benz Atego 1527 K 4x2 - kamion vetëshkarkues
 15
58 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
118 982 km
4x2
271 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 600 kg
Pesha bruto: 15 000 kg

Botuar: 2orë 4min

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 86086

MAN TGS 33.510 6X6 BB CH - kamion vetëshkarkues
 20
143 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
635 km
6x6
502 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2orë 10min

AUTOMARKET TRUCKS s.r.o.

11

Republika Çeke, Holubice

Numri i referencës 23K042

DAF ATI3600 - kamion vetëshkarkues
 16
26 500 EUR
1990
160 km

Botuar: 3orë 18min

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 11367

Mercedes-Benz Actros 3246 8x4 Meiller  - kamion vetëshkarkues
 15
Pyet për çmimin
2006
401 000 km
8x4
455 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 3orë 39min

Agron Haxha Truck GmbH

Zvicra, Othmarsingen

Numri i referencës c24_06002

MAN TGS 26.440 6x4 Kipper/Kran  - kamion vetëshkarkues
 20
Pyet për çmimin
2011
187 000 km
6x4
441 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 3orë 39min

Agron Haxha Truck GmbH

Zvicra, Othmarsingen

Numri i referencës c24_06008

Mercedes-Benz Arocs 3248 8x4  - kamion vetëshkarkues
 19
Pyet për çmimin
2014
230 000 km
8x4
476 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 3orë 39min

Agron Haxha Truck GmbH

Zvicra, Othmarsingen

Numri i referencës c24_06007

MERCEDES-BENZ 2012 MERCEDES AXOR 4140 /EURO 5 8X4HARDOX TIPPER - kamion vetëshkarkues
 20
132 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
593 000 km
393 hp

Botuar: 4orë 24min

ERCAL TRUCKS

Turqia, İSTANBUL

DAF CF75 310 - kamion vetëshkarkues
 10
31 500 EUR
2010
329 998 km
4x2
310 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 6orë 32min

ABLIS POIDS LOURDS

8

Francë, ABLIS

Numri i referencës 23-0022

DAF LF 180 EURO 6 10 TONNE - kamion vetëshkarkues
 20
Ankandi
2016
77 203 km

Botuar: 6orë 44min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës LO65YMA

SCANIA P 360 - kamion vetëshkarkues
 20
Ankandi
2013
312 907 km

Botuar: 6orë 44min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Scotland

Numri i referencës FJ63YMG

SCANIA P 360 - kamion vetëshkarkues
 20
Ankandi
2013
329 839 km

Botuar: 6orë 45min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës FJ63YMD

VOLVO FM 460 EURO 6 - kamion vetëshkarkues
 20
Ankandi
2021
172 607 km

Botuar: 6orë 46min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës CY21HKN

IVECO EUROCARGO 75E16 - kamion vetëshkarkues
 20
Ankandi
2011
213 573 km

Botuar: 6orë 46min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës GN11AOL

DAF LF 45.150 7.5 TONNE - kamion vetëshkarkues
 20
Ankandi
2006
291 538 km

Botuar: 6orë 46min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës RX56LGJ

MERCEDES-BENZ AROCS3236 BLUETEC 6 - kamion vetëshkarkues
 20
Ankandi
2017
347 843 km

Botuar: 6orë 47min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës LN17EHH

VOLVO FM 460 EURO 6 - kamion vetëshkarkues
 20
Ankandi
2021
157 914 km

Botuar: 6orë 47min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës CY71KGK

DAF LF 250 EURO 6 18 TONNE - kamion vetëshkarkues
 20
Ankandi
2014
136 287 km
4x2

Botuar: 6orë 48min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës EU14PZC

MAN TGS 18.360 4x4 Winterdienst -Kran-Funk-Kipper  - kamion vetëshkarkues
 1
Pyet për çmimin
2011
235 000 km
4x4
360 hp
Pesha bruto: 23 000 kg

Botuar: 6orë 54min

Billen Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, Fließem

Numri i referencës P781

TOYOTA Dyna BU30 left hand drive 6 tyres 5.5 ton full steel body - kamion vetëshkarkues
 20
5 700 EUR
1983
563 122 km
4x2
74 hp

Botuar: 7orë 11min

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

TOYOTA Dyna 300 14B 3.7 D engine left hand drive 6 tyres 7.5 ton - kamion vetëshkarkues
 20
6 600 EUR
1989
355 713 km
4x2
98 hp

Botuar: 7orë 11min

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

1 2 3 150   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Tippers
t1 old