Kamion vetëshkarkues IFA Automobilwerk W50L/K/LKW Kipper offe. Kasten

Online: 9m 11d

Marka IFA
ID 6793
Viti i prodhimit 1968
Kilometrazhi 44 636 km
Ngjyra jeshile
Vendndodhja Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Telefoni +49 (0)922...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: dizel
  • zhvendosja: 6 560 cc
  • rendimenti i fuqisë: 125 hp (93 KW)
  • kutia e marsheve: manuale
Kabina/pjesa e brendshme
  • numri i ndenjëseve: 2
  • radio
8500 EUR
8 500
EUR
  • 1 054 638 ALL
  • 9 605 USD

Çmimi neto

Shitësi
OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH Gjermani
I besueshëm
8 Më shumë se 8 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
02:47
8 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vetëshkarkues IFA Automobilw. W50L/K/LKW Kipper offener Kasten
IFA Automobilw. W50L/K/LKW Kipper offener Kasten
1968, 44 636 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
8 500 EUR
Kamion vetëshkarkues IFA Automobilw. W50L/K/LKW Kipper offener Kasten, 1968
Kamion vetëshkarkues IFA H3A 4x2
IFA H3A 4x2
1955, 1 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
9 000 EUR
Kamion vetëshkarkues IFA H3A 4x2, 1955
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz 1846 4x4 3-S Kipper viele Neuteile Deutscher LKW
Mercedes-Benz 1846 4x4 3-S Kipper viele Neuteile Deutscher LKW
2006, 798 025 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
34 950 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz 1846 4x4 3-S Kipper viele Neuteile Deutscher LKW, 2006
Kamion vetëshkarkues Renault MIDLUM 180 Kipper 3,50 m Topzustand!
Renault MIDLUM 180 Kipper 3,50 m Topzustand!
2002, 458 999 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Poloni, Męcina
10 000 EUR
Kamion vetëshkarkues Renault MIDLUM 180 Kipper 3,50 m Topzustand!, 2002
Kamion vetëshkarkues MAN TGM 15.250 Kipper 3,50 m+KRAN !!!
MAN TGM 15.250 Kipper 3,50 m+KRAN !!!
2012, 323 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Poloni, Męcina
38 400 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGM 15.250 Kipper 3,50 m+KRAN !!!, 2012
Kamion vetëshkarkues MAN L2000 / Meiller Kipper Kran / German
MAN L2000 / Meiller Kipper Kran / German
1997, 919 575 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Salzgitter
8 950 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN L2000 / Meiller Kipper Kran / German, 1997
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 816 K 2-Achs Kipper
Mercedes-Benz Atego 816 K 2-Achs Kipper
2017, 29 558 km, Dizel
Gjermani, Peine
43 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 816 K 2-Achs Kipper, 2017
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 816 K 2-Achs Kipper
Mercedes-Benz Atego 816 K 2-Achs Kipper
2017, 23 110 km, Dizel
Gjermani, Peine
44 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 816 K 2-Achs Kipper, 2017
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 822 K 2-Achs Kipper
Mercedes-Benz Atego 822 K 2-Achs Kipper
2010, 85 887 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Peine
28 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 822 K 2-Achs Kipper, 2010
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper
Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper
2014, 205 907 km, Dizel
Gjermani, Peine
28 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 1223 K 2-Achs Kipper
Mercedes-Benz Atego 1223 K 2-Achs Kipper
2017, 40 635 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Peine
55 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 1223 K 2-Achs Kipper, 2017
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz MB 12.24 K Kipper-- NEU --
Mercedes-Benz MB 12.24 K Kipper-- NEU --
2020, 380 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Schwebheim
63 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz MB 12.24 K Kipper-- NEU --, 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.