Kamion vetëshkarkues Iveco 340T45 Trakker 8x4

Online: 1m 20d

Marka IVECO
Modeli Trakker
ID c24_4079
Viti i prodhimit 2014
Kilometrazhi 197 800 km
Pesha bruto 18 000 kg
Vendndodhja Zvicra, Regensdorf
Telefoni +41 4484...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 6
  • karburanti: dizel
  • rendimenti i fuqisë: 450 hp (335 KW)
  • kutia e marsheve: manuale
  • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
  • konfigurimi i aksit: 8x4
Kabina/pjesa e brendshme
  • kontrolli i shpejtësisë
58500 EUR
58 500
EUR
  • 7 149 870 ALL
  • 68 853 USD

Çmimi neto

Shitësi
BAFAG  AG
BAFAG AG Zvicra
I besueshëm
13 Më shumë se 13 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
22:26
58 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vetëshkarkues Iveco Trakker 500 kipsysteem met kraan
Iveco Trakker 500 kipsysteem met kraan
2014, 405 395 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Belgjikë, Roksem
75 000 EUR
Kamion vetëshkarkues Iveco Trakker 500 kipsysteem met kraan, 2014
Kamion vetëshkarkues Iveco 80E15
Iveco 80E15
2000, 216 326 km
Holandë, Roelofarendsveen
7 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Iveco 80E15, 2000
Kamion vetëshkarkues Volvo FM420. 8x4
Volvo FM420. 8x4
2002, 479 500 km, 8x4, Dizel
Zvicra, Regensdorf
25 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Volvo FM420. 8x4, 2002
Kamion vetëshkarkues MAN TGX 26.480 6x2
MAN TGX 26.480 6x2
2012, 584 300 km, 6x2, Dizel
Zvicra, Regensdorf
30 500 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGX 26.480 6x2, 2012
Kamion vetëshkarkues Iveco 340T45 Trakker 8x4 Bordmatik Links/Rechts/Hinten
Iveco 340T45 Trakker 8x4 Bordmatik Links/Rechts/Hinten
2010, 428 376 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Sottrum
39 950 EUR
Kamion vetëshkarkues Iveco 340T45 Trakker 8x4 Bordmatik Links/Rechts/Hinten, 2010
Kamion vetëshkarkues Iveco Trakker AD410T45W 8x8 Bordmatik
Iveco Trakker AD410T45W 8x8 Bordmatik
2013, 113 426 km, 8x8, Dizel, 4-aks
Gjermani, Göttingen
69 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Iveco Trakker AD410T45W 8x8 Bordmatik, 2013
Kamion vetëshkarkues Iveco TRAKKER AD340T450 8X4 EURO 5 + RETARDER - 19,4 M
Iveco TRAKKER AD340T450 8X4 EURO 5 + RETARDER - 19,4 M
2008, 558 472 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Holandë, Meerkerk
29 750 EUR
Kamion vetëshkarkues Iveco TRAKKER AD340T450 8X4 EURO 5 + RETARDER - 19,4 M, 2008
Kamion vetëshkarkues IVECO Trakker 410 8x4
IVECO Trakker 410 8x4
2017, 69 480 km, Dizel
Hungari, Kalocsa
70 730 EUR
Kamion vetëshkarkues IVECO Trakker 410 8x4, 2017
Kamion vetëshkarkues Iveco Trakker AD400T45WT 4x4/6x4, Wechselsystem
Iveco Trakker AD400T45WT 4x4/6x4, Wechselsystem
2008, 472 530 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
34 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Iveco Trakker AD400T45WT 4x4/6x4, Wechselsystem, 2008
Kamion vetëshkarkues Iveco Ad 340t45
Iveco Ad 340t45
2017, 153 441 km, 8x4, Dizel
Rumani, Chiajna
73 700 EUR
Kamion vetëshkarkues Iveco Ad 340t45, 2017
Kamion vetëshkarkues Iveco Ad 340t45
Iveco Ad 340t45
2017, 84 125 km, 8x4, Dizel
Rumani, Chiajna
73 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Iveco Ad 340t45, 2017
Kamion vetëshkarkues Iveco Ad 340t45
Iveco Ad 340t45
2017, 121 467 km, 8x4, Dizel
Rumani, Chiajna
72 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Iveco Ad 340t45, 2017
Kamion vetëshkarkues Iveco Ad 340t45
Iveco Ad 340t45
2017, 94 284 km, 8x4, Dizel
Rumani, Chiajna
73 700 EUR
Kamion vetëshkarkues Iveco Ad 340t45, 2017
Kamion vetëshkarkues Iveco Trakker AD400T45WT 6x4, Wechselsystem
Iveco Trakker AD400T45WT 6x4, Wechselsystem
2008, 472 530 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Göttingen
34 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Iveco Trakker AD400T45WT 6x4, Wechselsystem, 2008

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.