Kamion vetëshkarkues Iveco AD410TW TRAKKER 450 8x8 Euro 6 Muldenkipper

68 500 EUR

Çmimi neto
TipiKamion vetëshkarkues
Viti2017
ShtetiGjermani
Telefoni+495613102......

IVECO Trakker me leasing

Online: 22d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaIVECO
ModeliTrakker
IDG160335
Viti i prodhimit2017
Kilometrazhi99999 km
Pesha bruto41000 kg
Sistemi hidraulik
Ngjyrablu
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja12882 cc
Rendimenti i fuqisë450 hp
Kutia e marsheveautomatike
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit8x8
Numri i akseve4-aks
Ngarje me të gjitha rrotat
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner

Përshkrimi

Interne Fahrzeugnr.: G160335

Deutsches Fahrzeug

Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, Deutschland, sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

Volle Garantie bis 03/2021 bei IVECO

IVECO TRAKKER 450

Allrad 8x8

331 KW

Blattgefedert VA und HA

Zul. Gesamtgewicht 41.000 Kg

Leergewicht 16.200 Kg

Euro 6

Rückfahrtkamera

MEILLER KIPPERAUFBAU

Finanzierungsbeispiel:

  • Interne Nummer: G160348
  • Kaufpreis: 68.200,00 €
  • Anzahlung: 10%
  • Laufzeit: 60
  • Monatliche Rate: 957****,54 €

Restwert: 13.700,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Golec Nutzfahrzeuge

Golec Nutzfahrzeuge

+495613102...
Germany, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany
Ora lokale e shitësit — 16:51

Personat e kontaktit

Luis Lucena

Luis Lucena

Deutsch, English, Español, Français

Yulian Enchev

Yulian Enchev

Български, Deutsch, English

Damian Joniec

Damian Joniec

Deutsch, English, Polski


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.