Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.460 BB 8x4 4-Achs Kipper MeillerBordmati nga Gjermani, 79500 EUR në shitje - ID: 8229206
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

79 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 8 050 488 ALL
 • ≈ 84 777 USD

MAN TG-S 35.460 BB 8x4 4-Achs Kipper MeillerBordmati

Kamion vetëshkarkuesMAN TG-S 35.460 BB 8x4 4-Achs Kipper MeillerBordmati
2016|317450 km|8x4|Euro 6|460 hp|32000 kg

79 500EUR

Çmimi pa. TVSH

Kontakto shitësin

Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.460 BB 8x4 4-Achs Kipper MeillerBordmati

Botuar: 2m 1d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.460 BB 8x4 4-Achs Kipper MeillerBordmati: foto 1
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.460 BB 8x4 4-Achs Kipper MeillerBordmati: foto 2
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.460 BB 8x4 4-Achs Kipper MeillerBordmati: foto 3
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.460 BB 8x4 4-Achs Kipper MeillerBordmati: foto 4
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.460 BB 8x4 4-Achs Kipper MeillerBordmati: foto 5
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.460 BB 8x4 4-Achs Kipper MeillerBordmati: foto 6
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.460 BB 8x4 4-Achs Kipper MeillerBordmati: foto 7
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.460 BB 8x4 4-Achs Kipper MeillerBordmati: foto 8
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.460 BB 8x4 4-Achs Kipper MeillerBordmati: foto 9
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.460 BB 8x4 4-Achs Kipper MeillerBordmati: foto 10
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.460 BB 8x4 4-Achs Kipper MeillerBordmati: foto 11
Ask for all available pictures

Botuar: 2m 1d

Shtoni në të preferuarat
PDF

79 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 8 050 488 ALL
 • ≈ 84 777 USD
Kontakto shitësin
Marka

Modeli

Numri i referencës

29048B2
Viti i prodhimit

2016
Kilometrazhi

317450 km
Pesha bruto

32000 kg
Ngjyra

e kuqe
Vendndodhja

Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

12419 cc
rendimenti i fuqisë

460 hp
kutia e marsheve

ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm

Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

numri i akseve

4-aks
ABS

Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

5600 mm
gjerësia e ngarkesës

2380 mm
lartësia e ngarkesës

1000 mm
vëllimi i ngarkesës

13 m³
Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë ditore
kontrolli i shpejtësisë

sistemi i lundrimit

Pjesë shtesë
libri i servisit

Kërko informacion të detajuar
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion
 • Scheckheft gepflegt
 • Sonnenblende
 • ABS
 • Lenkbremse
 • Radio
 • Navigationssystem
 • Tempomat
 • Fensterheber elektr.
 • Spiegel elektr. verstellbar
 • Spiegelheizung
 • Zentralverriegelung
 • Nebelscheinwerfer
 • Dachluke
 • Heckfenster
 • Fahrerkomfortsitz
 • Sitzheizung
 • Längs- u. Quersperren
 • Fahrprogramm offroad
 • AP-Achsen
 • Stahlstoßstange
 • Rundumkennleuchte orange
 • Luftansaug oben
 • Auspuff hinter dem Fahrerhaus
 • Lufttrockner
 • 2-Leiter Luftanschluss
 • Rangiermaul
 • abklappbarer Unterfahrschutz
 • Fertigerbremse
 • 12-Gang
 • Federung: Blatt
 • Nutzlast:17462
 • Dauerbremse: elektr. geregelte Motorbremse

Aufbau: Meiller 3-Seiten Stahl, Bordmatik links, Stirnwand erhöht, Schütte hinten, Zurrösen.

Fzg. ist Scheckheft gepflegt, letzter Service durchgeführt 2022 bei 283 tkm !

Verkauf nur an Gewerbetreibende. BEI EXPORT IST NUR DER NETTOPREIS ZU BEZAHLEN !!!!! ALLE ANGABEN OHNE GEWÄHR INS. AUSSTATTUNG+ZUBEHÖR.Grundlage aller Kaufverträge, Rechnungen, Proforma-Rechnungen, Bestellungen, Verkaufsgespräche sind unsere AGBs (Siehe dazu Impressum).

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

79 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 8 050 488 ALL
 • ≈ 84 777 USD
Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Ora lokale e shitësit:
01:26
4.4
38 komente
I besueshëm
5 Më shumë se 5 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Kamionë MAN

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Auto Henze