Kamion vetëshkarkues MAN TGL 8.220 4x2 EURO6 Dreiseitenkipper

Online: 27d

Marka MAN
Modeli TGL 8.220
ID G170063___3
Viti i prodhimit 2020
Kilometrazhi 1 198 km
Pesha bruto 7 490 kg
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Telefoni +495613...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 6
  • karburanti: dizel
  • zhvendosja: 4 580 cc
  • rendimenti i fuqisë: 220 hp (164 KW)
  • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
  • konfigurimi i aksit: 4x2
  • numri i akseve: 2-aks
53900 EUR
53 900
EUR
  • 6 628 352 ALL
  • 64 647 USD

Çmimi neto

Shitësi
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Gjermani
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
05:36
Personat e kontaktit
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
53 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.470 8x4 BB - Schmitz Kipper
MAN TGS 41.470 8x4 BB - Schmitz Kipper
2020, 16 500 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Luksemburg, NIEDERANVEN
119 500 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.470 8x4 BB - Schmitz Kipper, 2020
Kamion vetëshkarkues Conow HW 80 V4
Conow HW 80 V4
2011
Gjermani, Löwenberger Land
4 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Conow HW 80 V4, 2011
Kamion vetëshkarkues MAN TGL 8.220 4x2 EURO6 Dreiseitenkipper
MAN TGL 8.220 4x2 EURO6 Dreiseitenkipper
2020, 1 198 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
53 900 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGL 8.220 4x2 EURO6 Dreiseitenkipper, 2020
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 3245 8x4 Euro 6 Dreiseitenkipper Bordmatik
Mercedes-Benz AROCS 3245 8x4 Euro 6 Dreiseitenkipper Bordmatik
2015, 249 899 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
66 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 3245 8x4 Euro 6 Dreiseitenkipper Bordmatik, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 3245 8x4 Euro 6 Dreiseitenkipper Bordmatik
Mercedes-Benz AROCS 3245 8x4 Euro 6 Dreiseitenkipper Bordmatik
2015, 249 899 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
66 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 3245 8x4 Euro 6 Dreiseitenkipper Bordmatik, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz 818 4x2 Euro 6 Dreiseitenkipper MEILLER
Mercedes-Benz 818 4x2 Euro 6 Dreiseitenkipper MEILLER
2018, 75 944 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
40 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz 818 4x2 Euro 6 Dreiseitenkipper MEILLER, 2018
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz 818 4x2 Euro 6 Dreiseitenkipper MEILLER
Mercedes-Benz 818 4x2 Euro 6 Dreiseitenkipper MEILLER
2018, 75 944 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
40 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz 818 4x2 Euro 6 Dreiseitenkipper MEILLER, 2018
Kamion vetëshkarkues MAN TGM 13.250 4x4 Euro 5 Dreiseitenkipper Winterd.
MAN TGM 13.250 4x4 Euro 5 Dreiseitenkipper Winterd.
2011, 162 751 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
54 500 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGM 13.250 4x4 Euro 5 Dreiseitenkipper Winterd., 2011
Kamion vetëshkarkues MAN TGM 13.250 4x4 Euro 5 Dreiseitenkipper Winterd.
MAN TGM 13.250 4x4 Euro 5 Dreiseitenkipper Winterd.
2011, 162 751 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
54 500 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGM 13.250 4x4 Euro 5 Dreiseitenkipper Winterd., 2011
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.420 8x4 EURO6 Muldenkipper wie Neu!
MAN TGS 41.420 8x4 EURO6 Muldenkipper wie Neu!
2019, 19 311 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
91 500 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.420 8x4 EURO6 Muldenkipper wie Neu!, 2019
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.420 8x4 EURO6 Muldenkipper wie Neu!
MAN TGS 41.420 8x4 EURO6 Muldenkipper wie Neu!
2019, 19 311 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
91 500 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.420 8x4 EURO6 Muldenkipper wie Neu!, 2019
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP! NEU!
MAN TGS 35.460 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP! NEU!
2021, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP! NEU!, 2021
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP! NEU!
MAN TGS 35.460 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP! NEU!
2021, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP! NEU!, 2021
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4143 8x4 Euro 6 Muldenkipper THERMO
Mercedes-Benz AROCS 4143 8x4 Euro 6 Muldenkipper THERMO
2015, 274 681 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
74 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4143 8x4 Euro 6 Muldenkipper THERMO, 2015

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.