Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem nga Gjermani, 92900 EUR në shitje - ID: 8279629
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

92 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 9 407 425 ALL
  • ≈ 99 066 USD

MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem

Kamion vetëshkarkuesMAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem
2018|134228 km|8x4|Euro 6|460 hp|36000 kg

92 900EUR

Çmimi pa. TVSH

Kontakto shitësin

Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem

Botuar: 1m 18d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 1
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 2
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 3
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 4
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 5
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 6
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 7
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 8
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 9
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 10
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 11
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 12
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 13
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 14
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 15
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 16
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 17
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 18
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 19
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 20
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 21
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 22
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 23
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 24
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 25
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 26
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 27
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 28
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x4-4 Euro 6 Meiller Kipper Tridem: foto 29
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 18d

Shtoni në të preferuarat
PDF

92 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 9 407 425 ALL
  • ≈ 99 066 USD
Kontakto shitësin
Marka

Modeli

Numri i referencës

G200058___1
Viti i prodhimit

2018
Kilometrazhi

134228 km
Pesha bruto

36000 kg
Sistemi hidraulik

Vendndodhja

Gjermani, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

12419 cc
rendimenti i fuqisë

460 hp
kutia e marsheve

ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm

Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

numri i akseve

4-aks
ABS

EBS

ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit

bashkuesi i rimorkios

Karroceria/supestruktura
vetëshkarkuese trirrugësh

Kabina/pjesa e brendshme
kontrolli i shpejtësisë

sistemi i lundrimit

Kërko informacion të detajuar
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Interne Fahrzeugnr.: G200058

EIN VIDEO IST VORHANDEN! Fragen Sie bitte nach.

Deutsches Fahrzeug

Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, Deutschland, sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

338 KW

Lift- und Lenkachse

Retarder

Schaltgetriebe

Standheizung

Zul. Gesamtgewicht 36.000 Kg

Leergewicht 14.913 Kg

Euro 6

Klimaanlage

Multifunktionslenkrad

Multimediasystem mit Radio

Differentialsperre

Meiller Aufbau Dreiseitenkipper mit Bordmatic

Elektrische Plane mit Funksteuerung

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

.

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

92 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 9 407 425 ALL
  • ≈ 99 066 USD
Gjermani, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany
Ora lokale e shitësit:
23:41
4.5
19 komente
I besueshëm
4 Më shumë se 4 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Kamionë MAN

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Golec Nutzfahrzeuge