Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.470 8X4 BB nga Austri, 127000 EUR në shitje - ID: 7066638
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.470 8X4 BB

Online: 1m 9d

Marka MAN
Modeli TGS 35.470 8X4 BB
Numri i referencës 0001581347
Viti i prodhimit 2020
Kilometrazhi 102 749 km
VIN WMA37SZZXMP152972
Data e regjistrimit të parë 01.01.2021
Pesha bruto 35 000 kg
Ngjyra e bardhë, e bardhë
Vendndodhja Austri, Leopoldsdorf
Telefoni +43 2235...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 470 hp (350 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: 12 gears
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 8x4
 • numri i akseve: 4-aks
 • ABS
 • EBS
 • goma rezervë
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kabina
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • drita kundër mjegullës
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • ngrohje e ndenjëseve
 • radio
 • MP3
 • bluetooth
 • mikrofon
 • sistemi i lundrimit
 • kompjuter bordi
Pjesë shtesë
 • imobilizuesi

127 000 EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 14 450 949 ALL
 • ≈ 138 289 USD
Austri, Leopoldsdorf
watch_later
Ora lokale e shitësit:
21:53
I besueshëm
7 Më shumë se 7 vjet me Truck1
M MAN shitës i autorizuar

Personat e kontaktit
Alexander Novoszel
Deutsch, English
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.470
MAN TGS 35.470
2020, 8 002 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Portugali, ALVERCA DO RIBATEJO
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.470, 2020
Kamion vetëshkarkues Renault *KERAX 470/Bj2014/200TKM/8x4/KLIMA/AUTOMATIK *
Renault *KERAX 470/Bj2014/200TKM/8x4/KLIMA/AUTOMATIK *
2014, 200 000 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Dillingen/Saar
Kamion vetëshkarkues Renault *KERAX 470/Bj2014/200TKM/8x4/KLIMA/AUTOMATIK *, 2014
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.470 8X4 BB
MAN TGS 35.470 8X4 BB
124 000 EUR
2019, 112 249 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Austri, Leopoldsdorf
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.470 8X4 BB, 2019
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.470 8X4 BB
MAN TGS 35.470 8X4 BB
124 000 EUR
2019, 117 800 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Austri, Leopoldsdorf
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.470 8X4 BB, 2019
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 37.470 8x4 BB Meiller
MAN TGS 37.470 8x4 BB Meiller
121 000 EUR
2020, 98 333 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Austri, Amstetten
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 37.470 8x4 BB Meiller, 2020
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.470
MAN TGS 35.470
2020, 8 002 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Portugali, ALVERCA DO RIBATEJO
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.470, 2020
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.470 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik
MAN TGS 35.470 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik
139 900 EUR
2022, 3 210 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.470 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik, 2022
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.470 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik
MAN TGS 35.470 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik
139 900 EUR
2022, 3 210 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.470 8x4 BB Kipper Meiller mit Bordmatik, 2022
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 37.470 8x4 BB Meiller Kipper
MAN TGS 37.470 8x4 BB Meiller Kipper
139 000 EUR
2022, 40 000 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Austri, Amstetten
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 37.470 8x4 BB Meiller Kipper, 2022
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.510 BB DEMO 8x4
MAN TGS 35.510 BB DEMO 8x4
155 800 EUR
2022, 500 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Republika Çeke, Brno
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.510 BB DEMO 8x4, 2022
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.430 8x6 BB Euro 6 Kipper Carnehl
MAN TGS 35.430 8x6 BB Euro 6 Kipper Carnehl
114 900 EUR
2020, 75 365 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.430 8x6 BB Euro 6 Kipper Carnehl, 2020
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.430 8x6 BB Euro 6 Kipper Carnehl
MAN TGS 35.430 8x6 BB Euro 6 Kipper Carnehl
114 900 EUR
2020, 75 365 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.430 8x6 BB Euro 6 Kipper Carnehl, 2020
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.420 8X6 BB, Pritarder
MAN TGS 35.420 8X6 BB, Pritarder
104 900 EUR
2018, 149 438 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Göttingen
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.420 8X6 BB, Pritarder, 2018
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.480 8X4 BB Meiller Bordmatik Retarder
MAN TGS 35.480 8X4 BB Meiller Bordmatik Retarder
69 800 EUR
2014, 377 000 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Sllovenia, Šentjur
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.480 8X4 BB Meiller Bordmatik Retarder, 2014

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH
t1 old