Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 3340 AK 6x6 3-Achs Allradkipper Meiller nga Gjermani, 27900 EUR në shitje - ID: 7001946
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Mercedes-Benz 1717 AK Kipper Allrad mit Kran - kamion vetëshkarkues
 28
24 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1993
208 237 km
4x4
175 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 5m 25d

BASAN GmbH

15

Gjermani, Oelsnitz

MAN 8.224 Meiller Kipper Kran HLK 45 AHK 3 Sitze - kamion vetëshkarkues
 20
14 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1999
242 400 km
220 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 9d

Mein-Laster GmbH

Gjermani

Mercedes-Benz Actros 3344AK 6x6 3-Achs Allradkipper Fg.-Nr.: L - kamion vetëshkarkues
 10
74 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
303 531 km
6x6
435 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 3m 14d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28469B2

Mercedes-Benz Actros 3344AK 6x6 3-Achs Allradkipper Fg.-Nr.: L - kamion vetëshkarkues
 10
74 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
303 531 km
6x6
435 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 3m 14d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28469

Mercedes-Benz Actros 3348 AK 6x6 3-Achs Allradkipper Fg: L 831 - kamion vetëshkarkues
 11
64 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
475 961 km
6x6
476 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1m 11d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28579B2

Mercedes-Benz Actros 3348 AK 6x6 3-Achs Allradkipper Fg: L 831 - kamion vetëshkarkues
 11
64 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
475 961 km
6x6
476 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1m 11d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28579

Mercedes-Benz Arocs 1843 AK 2-Achs Allradkipper Meiller 56TKM - kamion vetëshkarkues
 12
98 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
56 223 km
4x4
428 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 3m 24d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28454B2

Mercedes-Benz Arocs 1843 AK 2-Achs Allradkipper Meiller 56TKM - kamion vetëshkarkues
 12
98 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
56 223 km
4x4
428 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 3m 24d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28454

Mercedes-Benz Actros 1843 AK 4X4 Meiller - kamion vetëshkarkues
 20
Pyet për çmimin
1999
525 738 km
4x4
430 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 415 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1m 18d

Viatra Trucks N.V.

Belgjikë, Gistel

Numri i referencës 10189

MAN TG-S 33.440 AK 6x6 3-Achs Allradkipper - kamion vetëshkarkues
 9
59 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
422 288 km
6x6
441 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 9m 16d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28268B2

MAN TG-S 33.440 AK 6x6 3-Achs Allradkipper - kamion vetëshkarkues
 9
59 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
422 288 km
6x6
441 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 9m 16d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28268

Mercedes-Benz Actros 3336 AK 6X6 Meiller Kipper - kamion vetëshkarkues
 20
Pyet për çmimin
2003
368 459 km
6x6
360 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 340 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1m 18d

Viatra Trucks N.V.

Belgjikë, Gistel

Numri i referencës 10151

Mercedes-Benz Actros 3340 6x6 - kamion vetëshkarkues
 13
Pyet për çmimin
2002
880 289 km
6x6
400 hp
Ngarkesa e dobishme: 20 000 kg
Pesha bruto: 33 000 kg

Botuar: 1v 5m

Smeets & Zonen NV

10

Belgjikë, Bree

Numri i referencës 30007165

Mercedes-Benz Actros 4140 AK 8X6 MEILLER Kipper - kamion vetëshkarkues
 20
35 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
500 037 km
8x6
400 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 150 kg
Pesha bruto: 29 250 kg

Botuar: 8m 18d

Viatra Trucks N.V.

Belgjikë, Gistel

Numri i referencës 9694

Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 3340 AK 6x6 3-Achs Allradkipper Meiller

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Actros 3340
Numri i referencës 28571
Viti i prodhimit 1999
Kilometrazhi 802 027 km
Pesha bruto 26 000 kg
Ngjyra blu
Vendndodhja Gjermani, Peine
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 2
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 11 946 cc
 • rendimenti i fuqisë: 394 hp (293 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 6x6
 • numri i akseve: 3-aks
 • ngarje me të gjitha rrotat
 • ABS
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 4 800 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 300 mm
 • lartësia e ngarkesës: 800 mm
 • vëllimi i ngarkesës: 8 m³
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
27 900
EUR

4 Shkurt 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Truck
t1 test archive - Auto Henze
t1 old