Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper 3x Pedale (T

Online: 1m 24d

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Actros 4141
ID 444
Viti i prodhimit 2011
Kilometrazhi 275 520 km
Pesha bruto 32 000 kg
Ngjyra e kuqe
Vendndodhja Gjermani, Königs-Wusterhausen
Telefoni +49 3375...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 11 946 cc
 • rendimenti i fuqisë: 408 hp (304 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 8x6
 • numri i akseve: 4-aks
 • ABS
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 5 500 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 300 mm
 • lartësia e ngarkesës: 1 500 mm
 • vëllimi i ngarkesës: 18 m³
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
69900 EUR
69 900
EUR
 • 8 616 783 ALL
 • 84 789 USD

Çmimi neto

Shitësi
HenzeTruck GmbH
HenzeTruck GmbH Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
21:10
69 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper 3x Pedale (T
Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper 3x Pedale (T
2011, 275 520 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
69 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper 3x Pedale (T, 2011
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m³
Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m³
2010, 309 004 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
69 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m³, 2010
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m³
Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m³
2010, 309 004 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
69 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper Meiller 17m³, 2010
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 4142 8x6 4 Achs Muldenkipper Grounder
Mercedes-Benz Arocs 4142 8x6 4 Achs Muldenkipper Grounder
2015, 245 875 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
76 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 4142 8x6 4 Achs Muldenkipper Grounder, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 4142 8x6 4 Achs Muldenkipper Grounder
Mercedes-Benz Arocs 4142 8x6 4 Achs Muldenkipper Grounder
2015, 245 875 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
76 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 4142 8x6 4 Achs Muldenkipper Grounder, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4148 K 8x4 4-Achs Kipper
Mercedes-Benz Actros 4148 K 8x4 4-Achs Kipper
2014, 181 506 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
73 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4148 K 8x4 4-Achs Kipper, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4148 K 8x4 4-Achs Kipper
Mercedes-Benz Actros 4148 K 8x4 4-Achs Kipper
2014, 181 506 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
73 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4148 K 8x4 4-Achs Kipper, 2014
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.400 8x6 BB 4 Achs Muldenkipper
MAN TG-S 35.400 8x6 BB 4 Achs Muldenkipper
2012, 328 804 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
66 900 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.400 8x6 BB 4 Achs Muldenkipper, 2012
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.400 8x6 BB 4 Achs Muldenkipper
MAN TG-S 35.400 8x6 BB 4 Achs Muldenkipper
2012, 328 804 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
66 900 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.400 8x6 BB 4 Achs Muldenkipper, 2012
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4148 K 8x4 4-Achs Kipper Dautel 3-S+ Bord
Mercedes-Benz Actros 4148 K 8x4 4-Achs Kipper Dautel 3-S+ Bord
2014, 180 841 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
69 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4148 K 8x4 4-Achs Kipper Dautel 3-S+ Bord, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4148 K 8x4 4-Achs Kipper Dautel 3-S+ Bord
Mercedes-Benz Actros 4148 K 8x4 4-Achs Kipper Dautel 3-S+ Bord
2014, 180 841 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
69 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4148 K 8x4 4-Achs Kipper Dautel 3-S+ Bord, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 3336 AK 6x6 (MPII) 3-Achs Allradkipper
Mercedes-Benz Actros 3336 AK 6x6 (MPII) 3-Achs Allradkipper
2006, 374 013 km, 6x6, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
39 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 3336 AK 6x6 (MPII) 3-Achs Allradkipper, 2006

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.