Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER nga Gjermani, 69900 EUR në shitje - ID: 7692366
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

69 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 7 437 639 ALL
 • ≈ 73 851 USD

Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER

Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER

Botuar: 12d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 1
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 3
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 4
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 5
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 6
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 7
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 8
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 9
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 10
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 11
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 12
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 13
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 14
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 15
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 16
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 17
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 18
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 19
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 20
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 21
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 22
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 23
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 1830 4x4 Kipper MEILLER: foto 24
Ask for all available pictures

Botuar: 12d

Shtoni në të preferuarat
PDF

69 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 7 437 639 ALL
 • ≈ 73 851 USD

Lizingu

Kontakto shitësin
Modeli

Numri i referencës

G190247___1
Viti i prodhimit

2016
Kilometrazhi

193885 km
Pesha bruto

18000 kg
Sistemi hidraulik

Ngjyra

blu
Vendndodhja

Gjermani, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMIchevron_right
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

7698 cc
rendimenti i fuqisë

300 hp
kutia e marsheve

Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

numri i akseve

2-aks
ngarje me të gjitha rrotat

bashkuesi i rimorkios

Karroceria/supestruktura
vetëshkarkuese trirrugësh

Kabina/pjesa e brendshme
Kërko informacion të detajuar
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Interne Fahrzeugnr.: G190247

Deutsches Fahrzeug

Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, Deutschland, sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

Pritsche ca. 4.900 mm lang

Leergewicht 9.682 Kg

Euro 6

Automatik

Blatt / Blatt

3 Stuffe Motorbremse

AHK mit hydr. Anschlüsseln

Radstand 3.900 mm

Finanzierungsbeispiel:

 • Interne Nummer: G190247
 • Kaufpreis: 69.900,00 €
 • Anzahlung: 10%
 • Laufzeit: 60
 • Monatliche Rate: 1.094****,80 €

Restwert: 13.980,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right

69 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 7 437 639 ALL
 • ≈ 73 851 USD

Lizingu

Gjermani, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany
watch_later
Ora lokale e shitësit:
17:28
4.6
16 komente
I besueshëm
3 Më shumë se 3 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
person
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
person
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
person
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Golec Nutzfahrzeuge