Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2651 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik

Online: 1m 24d

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Arocs
ID 506
Viti i prodhimit 2013
Kilometrazhi 197 772 km
Pesha bruto 26 000 kg
Ngjyra jeshile
Vendndodhja Gjermani, Königs-Wusterhausen
Telefoni +49 3375...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 809 cc
 • rendimenti i fuqisë: 510 hp (380 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 6x4
 • numri i akseve: 3-aks
 • ABS
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 5 000 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 380 mm
 • lartësia e ngarkesës: 950 mm
 • vëllimi i ngarkesës: 11 m³
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • sistemi i lundrimit
74900 EUR
74 900
EUR
 • 9 233 148 ALL
 • 90 854 USD

Çmimi neto

Shitësi
HenzeTruck GmbH
HenzeTruck GmbH Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
21:27
74 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2651 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
Mercedes-Benz Arocs 2651 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
2013, 197 772 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
74 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2651 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik, 2013
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2643 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
Mercedes-Benz Arocs 2643 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
2014, 277 495 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
74 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2643 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2643 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
Mercedes-Benz Arocs 2643 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
2014, 277 495 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
74 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2643 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 3236 K 8x4 4-Achs Kipper
Mercedes-Benz Arocs 3236 K 8x4 4-Achs Kipper
2014, 273 443 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
69 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 3236 K 8x4 4-Achs Kipper, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 3236 K 8x4 4-Achs Kipper
Mercedes-Benz Arocs 3236 K 8x4 4-Achs Kipper
2014, 273 443 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
69 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 3236 K 8x4 4-Achs Kipper, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 3243 K 8x4 4-Achs Kipper
Mercedes-Benz Arocs 3243 K 8x4 4-Achs Kipper
2016, 95 770 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
78 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 3243 K 8x4 4-Achs Kipper, 2016
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 3243 K 8x4 4-Achs Kipper
Mercedes-Benz Arocs 3243 K 8x4 4-Achs Kipper
2015, 168 097 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
69 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 3243 K 8x4 4-Achs Kipper, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 3243 K 8x4 4-Achs Kipper
Mercedes-Benz Arocs 3243 K 8x4 4-Achs Kipper
2015, 168 097 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
69 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 3243 K 8x4 4-Achs Kipper, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 3243 K 8x4 4-Achs Kipper
Mercedes-Benz Arocs 3243 K 8x4 4-Achs Kipper
2016, 95 770 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
78 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 3243 K 8x4 4-Achs Kipper, 2016
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
2011, 254 039 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
49 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Bordmatik, 2011
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
2011, 254 039 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
49 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Bordmatik, 2011
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Dautel +Bordmatik
Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Dautel +Bordmatik
2011, 262 440 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
49 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Dautel +Bordmatik, 2011

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.