Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 Euro 6 Kipper Meiller Bordmatic nga Gjermani, 129900 EUR në shitje - ID: 6751579
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
MERCEDES-BENZ Arocs 3251 8x4 / Dreiseitenkipper - kamion vetëshkarkues
 16
Pyet për çmimin
2015
530 000 km
8x4
502 hp

Botuar: 3m 9d

Dedic GmbH

Gjermani, Reinfeld

MAN 41.463 , Meiller-Kipper - kamion vetëshkarkues
 19
19 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1997
453 hp

Botuar: 3m 1d

Loparus

Lituani, Litauen

Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 Euro 6 Kipper Meiller Bordmatic - kamion vetëshkarkues
 16
129 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
67 193 km
8x6
421 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 4m 13d

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

Numri i referencës G180287___1

Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 Euro 6 Kipper Meiller Bordmatic - kamion vetëshkarkues
 16
129 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
67 193 km
8x6
421 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 4m 13d

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

Numri i referencës G180287

Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 Euro 6 Kipper Meiller Bordmatic - kamion vetëshkarkues
 20
129 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
72 380 km
8x6
421 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 1m 5d

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

Numri i referencës G180294___1

Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 Euro 6 Kipper Meiller Bordmatic - kamion vetëshkarkues
 20
129 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
72 380 km
8x6
421 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 1m 5d

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

Numri i referencës G180294

Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 Euro 6 Kipper Meiller Bordmatic - kamion vetëshkarkues
 20
129 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
49 869 km
8x6
421 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 1m 5d

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

Numri i referencës G180304

Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 Euro 6 Kipper Meiller Bordmatic - kamion vetëshkarkues
 20
129 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
49 869 km
8x6
421 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 1m 5d

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

Numri i referencës G180304___1

Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 Euro 6 Kipper Meiller Bordmatic - kamion vetëshkarkues
 20
129 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
47 315 km
8x6
421 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 14d

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

Numri i referencës G180298

Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 Euro 6 Kipper Meiller Bordmatic - kamion vetëshkarkues
 20
129 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
39 830 km
8x6
421 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 14d

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

Numri i referencës G180290___1

Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 Euro 6 Kipper Meiller Bordmatic - kamion vetëshkarkues
 20
129 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
47 315 km
8x6
421 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 14d

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

Numri i referencës G180298___1

Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 Euro 6 Kipper Meiller Bordmatic - kamion vetëshkarkues
 20
129 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
39 830 km
8x6
421 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 14d

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

Numri i referencës G180290

Mercedes-Benz Arocs 2645 6x4 MEILLER Kipper Bordmatic Plane - kamion vetëshkarkues
 20
69 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
409 473 km
6x4
450 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 28d

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

Numri i referencës G190087

Mercedes-Benz Arocs 2645 6x4 MEILLER Kipper Bordmatic Plane - kamion vetëshkarkues
 20
69 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
409 473 km
6x4
450 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 28d

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

Numri i referencës G190087___1

Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4142 8x6 Euro 6 Kipper Meiller Bordmatic

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Arocs 4142
Numri i referencës G180291
Viti i prodhimit 2021
Kilometrazhi 49 634 km
Pesha bruto 32 000 kg
Sistemi hidraulik
Ngjyra e kuqe
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 809 cc
 • rendimenti i fuqisë: 421 hp (313 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 8x6
 • numri i akseve: 4-aks
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
129 900
EUR

24 Mars 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Truck
t1 test archive - Golec Nutzfahrzeuge
t1 old