Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x8 E6 Pritsche Mit Kran 22 Ton

Online: 2d

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Arocs
ID T600078___2
Viti i prodhimit 2016
Kilometrazhi 71 029 km
Pesha bruto 40 000 kg
Ngjyra gri
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Telefoni +495613...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 6
  • karburanti: dizel
  • zhvendosja: 12 809 cc
  • rendimenti i fuqisë: 450 hp (335 KW)
  • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
  • konfigurimi i aksit: 8x8
  • numri i akseve: 4-aks
  • ngarje me të gjitha rrotat
Pajisja
  • vinçi

Shitësi
Golec Nutzfahrzeuge
Ora lokale e shitësit
16:54
Personat e kontaktit
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 119 528 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
80 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 119 528 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
80 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 120 543 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
80 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 117 432 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
80 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 117 432 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
80 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 116 690 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
80 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 116 690 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
80 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 120 543 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
80 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!
2015, 120 543 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
80 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz AROCS 4145 8x6 EURO6 Muldenkipper TOP!, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2645 6x4 Euro 6 Dreiseitenkipper MEILLER
Mercedes-Benz Arocs 2645 6x4 Euro 6 Dreiseitenkipper MEILLER
2014, 240 771 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
59 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2645 6x4 Euro 6 Dreiseitenkipper MEILLER, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2645 6x4 Euro 6 Dreiseitenkipper MEILLER
Mercedes-Benz Arocs 2645 6x4 Euro 6 Dreiseitenkipper MEILLER
2014, 240 771 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
59 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2645 6x4 Euro 6 Dreiseitenkipper MEILLER, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2663 6x4 Kipper MEILLER Bordmatic
Mercedes-Benz Arocs 2663 6x4 Kipper MEILLER Bordmatic
2015, 319 421 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
71 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2663 6x4 Kipper MEILLER Bordmatic, 2015

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.