Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 1224 K 2-Achs Kipper Kran nga Gjermani, 54900 EUR në shitje - ID: 7001943
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Mercedes-Benz Atego 815 Kipper - kamion vetëshkarkues
 27
10 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
321 805 km
150 hp
Pesha bruto: 7 429 kg

Botuar: 5m 25d

BASAN GmbH

15

Gjermani, Oelsnitz

MERCEDES-BENZ 4143 Actros, Kipper, Bordmatik - kamion vetëshkarkues
 15
Pyet për çmimin
2000
673 000 km

Botuar: 28d

Ruf Baumaschinen GmbH

6

Gjermani, Ichenhausen

Mercedes-Benz Atego 1224 K 2-Achs Kipper Kran Palf. PK 7001 - kamion vetëshkarkues
 12
54 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
212 042 km
4x2
238 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 9m 26d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28263

Mercedes-Benz Atego 1224 K 2-Achs Kipper Kran Palf. PK 7001 - kamion vetëshkarkues
 12
54 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
212 042 km
4x2
238 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 2m 16d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28263B2

Mercedes-Benz Atego 823 K 2-Achs Kipper Kran - kamion vetëshkarkues
 10
48 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
115 000 km
231 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 3m 7d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28459

Mercedes-Benz Atego 823 K 2-Achs Kipper Kran - kamion vetëshkarkues
 10
48 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
115 000 km
231 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 3m 7d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28459B2

Mercedes-Benz Atego 923 K 2-Achs Kipper - kamion vetëshkarkues
 15
49 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
159 844 km
231 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 3m 14d

Henze Truck GmbH

Gjermani, Königs-Wusterhausen

Numri i referencës 822

Mercedes-Benz Atego 923 K 2-Achs Kipper - kamion vetëshkarkues
 15
49 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
159 844 km
231 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 1m 4d

Henze Truck GmbH

Gjermani, Königs-Wusterhausen

Numri i referencës 822B2

Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Meiller - kamion vetëshkarkues
 14
45 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
75 659 km
177 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 4m 1d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28446

Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Meiller - kamion vetëshkarkues
 14
45 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
75 659 km
177 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 4m 1d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28446B2

Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter - kamion vetëshkarkues
 19
43 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
69 178 km
177 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 3m 3d

Henze Truck GmbH

Gjermani, Königs-Wusterhausen

Numri i referencës 28449-B

Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter - kamion vetëshkarkues
 16
43 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
69 178 km
177 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 3m 3d

Henze Truck GmbH

Gjermani, Königs-Wusterhausen

Numri i referencës 28449-B2

Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter - kamion vetëshkarkues
 15
43 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
69 178 km
177 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 3m 14d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28449

Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter - kamion vetëshkarkues
 15
43 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
69 178 km
177 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 3m 14d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28449B2

Kamion vetëshkarkues, kamion me vinç Mercedes-Benz Atego 1224 K 2-Achs Kipper Kran

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Atego 1224
Numri i referencës 28458B2
Viti i prodhimit 2013
Kilometrazhi 181 125 km
Pesha bruto 11 990 kg
Ngjyra gri
Vendndodhja Gjermani, Peine
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 6 374 cc
 • rendimenti i fuqisë: 238 hp (177 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 4 000 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 350 mm
 • lartësia e ngarkesës: 500 mm
 • vëllimi i ngarkesës: 4 m³
 • vetëshkarkuese trirrugësh
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kontrolli i shpejtësisë
Pajisja
 • vinç për kamion
54 900
EUR

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Truck
t1 test archive - Auto Henze
t1 old