Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper, nga Gjermani, 55900 EUR në shitje - ID: 8256239
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

55 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 5 660 657 ALL
  • ≈ 59 610 USD

Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,

Kamion vetëshkarkuesMercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,
2022|8369 km|4x2|Euro 6|176 hp|2562 kg|7490 kg

55 900EUR

Çmimi pa. TVSH

Kontakto shitësin

Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,

Botuar: 1m 24d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,: foto 1
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,: foto 2
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,: foto 3
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,: foto 4
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,: foto 5
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,: foto 6
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,: foto 7
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,: foto 8
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,: foto 9
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,: foto 10
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,: foto 11
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,: foto 12
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,: foto 13
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,: foto 14
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 4x2, 2x AHK, Meiller-Kipper,: foto 15
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 24d

Shtoni në të preferuarat
PDF

55 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 5 660 657 ALL
  • ≈ 59 610 USD
Kontakto shitësin
Numri i referencës

87008
Viti i prodhimit

2022
Kilometrazhi

8369 km
Data e regjistrimit të parë

01.06.2022
Inspektimi teknik

06.2024
Pesha bruto

7490 kg
Ngarkesa e dobishme

2562 kg
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

5132 cc
rendimenti i fuqisë

176 hp
kutia e marsheve

ASR

Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

numri i akseve

2-aks
frenat

disku
ABS

ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit

bashkuesi i rimorkios

Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

4000 mm
gjerësia e ngarkesës

2350 mm
lartësia e ngarkesës

400 mm
Kabina/pjesa e brendshme
kabina

tipi i kabinës

kabinë ditore
dritare me rrymë

pasqyra elektrike

kyçja qendrore

kontrolli i shpejtësisë

drejtimi servo

numri i ndenjëseve

3
kompjuter bordi

Kërko informacion të detajuar
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Türen: 2

Regensensor

Multifunktionslenkrad

SCR

Umweltplakette


  • Fahrzeugstandort: im Zulauf / in transit, ClassicSpace, Stahl-Aufbau, Kz. Haus, Schwingsitz, Doppelsitzbank, Heckfenster, E-Spiegel, Spiegel beheizbar, E-Fenster links, E-Fenster rechts, Klimaanlage, Sonnenblende, Tempomat, Schalter 6, ABS (Antiblockiersystem), Antriebs-Schlupfregelung (ASR), Konstantdrossel, Nebenantrieb, Rahmenverkleidung, Differentialsperre, Blattfederung, AHK Kugelkopf, AHK Luft+Licht, Verzurrösen, U-Schutz, Pendelklappen, Dachluke, Umweltplakette grün

Radstand: 3020 mm

Aufbau: Meiller 3-Seiten Kipper, Stahlbordwände abklappbar, Federn unterstützt

Vorderachse, 4,1 t, Hinterachse, Tellerrad 325, Hypoid, 6,2 t, Differenzialsperre Hinterachse, Elektronisches Bremssystem mit ABS und ASR, Scheibenbremse, an VA und HA, Kondenswasserüberwachung, für Druckluftsystem, Stabilisator, unter Rahmen, Hinterachse, Standard-Cockpit, Pollenfilter, ClassicSpace, Regen- und Lichtsensor, Tagfahrlicht, High Performance Engine Brake, NA MB 60-1c, Pumpe, Meiller-Pumpe, 5-Kolben, Typ 254/1, Kippbrücke, Boden 4 mm, Verzurrmulden, im Kippbrückenboden, Stabilitätsregel-Assistent (ESP), Spurhalte-Assistent, Active Brake Assist, zul. Zuggesamtgewicht 21.000kg.

ZUBEHÖRANGABEN OHNE GEWÄHR, Änderungen, Zwischenverkauf und Irrtümer vorbehalten!


.
 Email  Call

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

55 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 5 660 657 ALL
  • ≈ 59 610 USD
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Ora lokale e shitësit:
23:44
4.6
135 komente
I besueshëm
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Kamionë MERCEDES-BENZ

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Gassmann GmbH