Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 824 K 2-Achs Kipper6ZylinderMotor nga Gjermani, 49900 EUR në shitje - ID: 7001940
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 824 K 2-Achs Kipper6ZylinderMotor

Online: 2m 2d

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Atego
Numri i referencës 28564B2
Viti i prodhimit 2014
Kilometrazhi 61 825 km
Pesha bruto 7 490 kg
Ngjyra portokalli
Vendndodhja Gjermani, Peine
Telefoni +49 5171...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 7 698 cc
 • rendimenti i fuqisë: 238 hp (177 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • ABS
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 4 000 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 350 mm
 • lartësia e ngarkesës: 500 mm
 • vëllimi i ngarkesës: 4 m³
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 3

49 900 EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 677 971 ALL
 • ≈ 54 336 USD
Gjermani, Peine
watch_later
Ora lokale e shitësit:
22:10
4.1
38 komente
I besueshëm
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 815 Kipper
Mercedes-Benz Atego 815 Kipper
10 900 EUR
2002, 321 805 km, Dizel
Gjermani, Oelsnitz
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 815 Kipper, 2002
Kamion vetëshkarkues MERCEDES-BENZ ATEGO 2628 6X4 TIPPER
MERCEDES-BENZ ATEGO 2628 6X4 TIPPER
2003, 406 976 km
Mbretëria e Bashkuar, Cheadle
Kamion vetëshkarkues MERCEDES-BENZ ATEGO 2628 6X4 TIPPER, 2003
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 824 K 2-Achs Kipper6ZylinderMotor
Mercedes-Benz Atego 824 K 2-Achs Kipper6ZylinderMotor
49 900 EUR
2014, 61 825 km, Dizel
Gjermani, Peine
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 824 K 2-Achs Kipper6ZylinderMotor, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter
Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter
43 900 EUR
2014, 69 178 km, Dizel
Gjermani, Peine
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter
Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter
43 900 EUR
2014, 69 178 km, Dizel
Gjermani, Peine
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter
Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter
43 900 EUR
2014, 69 178 km, Dizel
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter
Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter
43 900 EUR
2014, 69 178 km, Dizel
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 923 K 2-Achs Kipper
Mercedes-Benz Atego 923 K 2-Achs Kipper
49 900 EUR
2019, 159 844 km, Dizel
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 923 K 2-Achs Kipper, 2019
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 923 K 2-Achs Kipper
Mercedes-Benz Atego 923 K 2-Achs Kipper
49 900 EUR
2019, 159 844 km, Dizel
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 923 K 2-Achs Kipper, 2019
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 1530 K 2-Achs Kipper Meiller
Mercedes-Benz Atego 1530 K 2-Achs Kipper Meiller
66 900 EUR
2017, 52 076 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Peine
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 1530 K 2-Achs Kipper Meiller, 2017
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 823 K 2-Achs Kipper Kran
Mercedes-Benz Atego 823 K 2-Achs Kipper Kran
48 500 EUR
2016, 115 000 km, Dizel
Gjermani, Peine
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 823 K 2-Achs Kipper Kran, 2016
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter
Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter
44 900 EUR
2015, 85 908 km, Dizel
Gjermani, Peine
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Schalter, 2015
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 823 K 2-Achs Kipper Kran
Mercedes-Benz Atego 823 K 2-Achs Kipper Kran
48 500 EUR
2016, 115 000 km, Dizel
Gjermani, Peine
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 823 K 2-Achs Kipper Kran, 2016
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Meiller
Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Meiller
53 900 EUR
2019, 59 337 km, Dizel
Gjermani, Peine
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 818 K 2-Achs Kipper Meiller, 2019

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Auto Henze
t1 old