Kamion vetëshkarkues Terberg FM 2850/400 10X4 TIPPER

Online: 1m 19d

Marka TERBERG
ID BVVL49
Viti i prodhimit 2009
Kilometrazhi 658 000 km
Data e regjistrimit të parë 09.03.2009
Pesha neto 18 991 kg
Pesha bruto 50 000 kg
Ngarkesa e dobishme 31 009 kg
Gjatësia 10 100 mm
Gjerësia 2 500 mm
Vendndodhja Holandë, Schiedam
Telefoni +31 6539...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 777 cc
 • cilindrat e motorit: 6
 • rendimenti i fuqisë: 400 hp (298 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
 • marrja e fuqisë
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • aksi i ngritjes
 • akset e drejtimit
 • baza e rrotës: 7 200 mm
 • ABS
 • gomat e përparme: Achse 1: 425/65 R 22.5, 60% / Achse 2: 425/65 R 22.5, 30%
 • gomat e pasme: Achse 1: 13 R 22.5, 40% / Achse 2: 13 R 22.5, 40% / Achse 3: 13 R 22.5, 30%
 • goma dyshe
Karroceria/supestruktura
 • vetëshkarkuesi i pasmë
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • fshehësi i diellit
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • radio
 • CD
Pjesë shtesë
 • tahografi
20900 EUR
20 900
EUR
 • 2 576 406 ALL
 • 25 352 USD

Çmimi neto

Shitësi
Van Schaften Trucks Import Export
Van Schaften Trucks Import Export Holandë
I besueshëm
15 Më shumë se 15 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
21:01
20 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vetëshkarkues VOLVO Terberg FM 400
VOLVO Terberg FM 400
2007, 409 000 km, 6x6, Dizel, 3-aks
Hungari, Kalocsa
37 460 EUR
Kamion vetëshkarkues VOLVO Terberg FM 400, 2007
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 400
Volvo FM 400
2009, 500 000 km, 8x4, Dizel
Francë, LIMAY
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 400, 2009
Kamion vetëshkarkues Renault Kerax 400 6x4 tipper
Renault Kerax 400 6x4 tipper
2006, 197 200 km, 6x4, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
28 000 EUR
Kamion vetëshkarkues Renault Kerax 400 6x4 tipper, 2006
Kamion vetëshkarkues Ginaf X 5450 S 10X8 KIPPER/TIPPER
Ginaf X 5450 S 10X8 KIPPER/TIPPER
2009, 581 986 km, Dizel, 5-aks
Holandë, ANDELST
Kamion vetëshkarkues Ginaf X 5450 S 10X8 KIPPER/TIPPER, 2009
Kamion vetëshkarkues Ginaf X 5450 S 10X8 TIPPER/KIPPER
Ginaf X 5450 S 10X8 TIPPER/KIPPER
2009, 591 699 km, Dizel, 5-aks
Holandë, ANDELST
Kamion vetëshkarkues Ginaf X 5450 S 10X8 TIPPER/KIPPER, 2009
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 12 - 340 , 8x4 , Tipper
Volvo FM 12 - 340 , 8x4 , Tipper
2002, 409 115 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Holandë, Susteren
15 000 EUR
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 12 - 340 , 8x4 , Tipper, 2002
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 480 10X4
Volvo FM 480 10X4
2008, 635 134 km, Dizel
Finlandë, Tampere
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 480 10X4, 2008
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 480 10X4
Volvo FM 480 10X4
2008, 455 885 km, 5-aks
Finlandë, Tampere
55 000 EUR
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 480 10X4, 2008
Kamion vetëshkarkues Terberg FM1350-WDG 6X6
Terberg FM1350-WDG 6X6
2008, 534 648 km, 6x6, Dizel, 3-aks
Holandë, Meerkerk
29 950 EUR
Kamion vetëshkarkues Terberg FM1350-WDG 6X6, 2008
Kamion vetëshkarkues Terberg FM 2000-T 8X8
Terberg FM 2000-T 8X8
2007, 623 000 km, 8x8, Dizel, 4-aks
Belgjikë, Meer
28 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Terberg FM 2000-T 8X8, 2007
Kamion vetëshkarkues Volvo FL10 320 6x4 tipper
Volvo FL10 320 6x4 tipper
1988, 6x4, Dizel, 3-aks
Sllovenia, Gomilsko
10 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Volvo FL10 320 6x4 tipper, 1988
Kamion vetëshkarkues Terberg FM1350-WDG
Terberg FM1350-WDG
2012, 279 000 km, 6x6, Dizel, 3-aks
Holandë, ANDELST
Kamion vetëshkarkues Terberg FM1350-WDG, 2012

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.