Kamion vetëshkarkues Volvo A25G Dumper 22,5 Ton 10.850 Stunden TOP gepflegt

picture_as_pdf

139 000 EUR

Çmimi neto

Tipi

Kamion vetëshkarkues

Viti

2017

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 561310......

VOLVO me leasing

Botuar: 4m 21d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaVOLVO
Numri i referencësG180027___1
Viti i prodhimit2017
Kilometrazhi154297 km
Pesha bruto22520 kg
Sistemi hidraulik
Ngjyrae verdhë
Motori/linja e ngarjes
Karburantidizel
Rendimenti i fuqisë320 hp
Kutia e marsheveautomatike
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit6x6
Numri i akseve3-aks
Ngarje me të gjitha rrotat
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner
Përshkrimi

Interne Fahrzeugnr.: G180027

Deutsches Fahrzeug, sofort einsatzbereit

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

4x baugleiche Dumper VOLVO A25G zur Verfügung

22,5 Ton

Baujahr 2017

10.849 Betriebsstunden

154.297 Km

Rückfahrkamera

Finanzierungsbeispiel:

  • Interne Nummer: G180027
  • Kaufpreis: 139.000,00 €
  • Anzahlung: 10%
  • Laufzeit: 60
  • Monatliche Rate: 1.943****,25 €

Restwert: 27.800,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Golec Nutzfahrzeuge

Golec Nutzfahrzeuge

4.0 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

phone_iphone
language

www.golec.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 23:50

Personat e kontaktit
Luis Lucena

Luis Lucena

Deutsch, English, Español, Français

Yulian Enchev

Yulian Enchev

Български, Deutsch, English

Damian Joniec

Damian Joniec

Deutsch, English, Polski


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Golec Nutzfahrzeuge

t1 test unit Kamioni

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.