Kamion vetëshkarkues Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Bordmatik

Online: 1m 24d

Marka VOLVO
Modeli FM
ID 521
Viti i prodhimit 2011
Kilometrazhi 254 039 km
Pesha bruto 26 000 kg
Ngjyra blu
Vendndodhja Gjermani, Königs-Wusterhausen
Telefoni +49 3375...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 10 837 cc
 • rendimenti i fuqisë: 460 hp (343 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 6x4
 • numri i akseve: 3-aks
 • ABS
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 4 900 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 420 mm
 • lartësia e ngarkesës: 950 mm
 • vëllimi i ngarkesës: 11 m³
 • numri i paletave: 12
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
49900 EUR
49 900
EUR
 • 6 151 323 ALL
 • 60 529 USD

Çmimi neto

Shitësi
HenzeTruck GmbH
HenzeTruck GmbH Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
21:14
49 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vetëshkarkues Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
2011, 254 039 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
49 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Bordmatik, 2011
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Dautel +Bordmatik
Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Dautel +Bordmatik
2011, 262 440 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
49 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Volvo FM 450 /6x4 3-Achs Kipper Dautel +Bordmatik, 2011
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2643 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
Mercedes-Benz Arocs 2643 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
2014, 277 495 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
74 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2643 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2643 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
Mercedes-Benz Arocs 2643 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
2014, 277 495 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
74 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2643 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik, 2014
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2651 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
Mercedes-Benz Arocs 2651 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
2013, 197 772 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
74 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2651 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik, 2013
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2651 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
Mercedes-Benz Arocs 2651 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik
2013, 197 772 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
74 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Arocs 2651 K 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik, 2013
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 26.400 6x4 3-Achs Kipper Heckkran Kesla 201
MAN TG-S 26.400 6x4 3-Achs Kipper Heckkran Kesla 201
2014, 241 132 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
98 900 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 26.400 6x4 3-Achs Kipper Heckkran Kesla 201, 2014
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 26.400 6x4 3-Achs Kipper Heckkran Kesla 201
MAN TG-S 26.400 6x4 3-Achs Kipper Heckkran Kesla 201
2014, 241 132 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
98 900 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 26.400 6x4 3-Achs Kipper Heckkran Kesla 201, 2014
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 26.420 6x4 3-Achs Kipper Heckkran Kesla 201
MAN TG-S 26.420 6x4 3-Achs Kipper Heckkran Kesla 201
2017, 78 886 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
124 900 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 26.420 6x4 3-Achs Kipper Heckkran Kesla 201, 2017
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 26.420 6x4 3-Achs Kipper Heckkran Kesla 201
MAN TG-S 26.420 6x4 3-Achs Kipper Heckkran Kesla 201
2017, 78 886 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
124 900 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 26.420 6x4 3-Achs Kipper Heckkran Kesla 201, 2017
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper 3x Pedale (T
Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper 3x Pedale (T
2011, 275 520 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
69 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper 3x Pedale (T, 2011
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper 3x Pedale (T
Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper 3x Pedale (T
2011, 275 520 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
69 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Actros 4141 8x6 4 Achs Muldenkipper 3x Pedale (T, 2011

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.