Reja dhe përdorur kamionë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamionë


12 014
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 601 1/601   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MAN TGA 26.360 6X4 - kamion vetëngarkues
44 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
VOLVO FL6 14 - kamion me karroceri të hapur
 6
4 250 EUR

Kamion me karroceri të hapur

1993
788 833 km
172 hp
Pesha bruto: 14 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës ZY25416

Mercedes-Benz Fassi 95 A 23. 4.200 kg bis 11,95m Funk Pritsche  - kamion me karroceri të hapur
 17
11 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me karroceri të hapur, kamion me vinç

2007
125 668 km
4x2
Pesha bruto: 18 000 kg

Mein-Laster GmbH

Gjermani

Mercedes-Benz Atego 1223 TK-MD 200  Tür+LBW  Schalter  Klima - kamion frigorifer
 15
13 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion frigorifer

373 130 km
4x2
229 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 440 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Yourtrucks GmbH

13

Gjermani, Hilden

Numri i referencës 589

MAN TGM 18.340 E6 CS 1250 MT Bi- Multitemp  Tür+LBW - kamion frigorifer
 15
59 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion frigorifer

438 903 km
4x2
339 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 637 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Yourtrucks GmbH

13

Gjermani, Hilden

Numri i referencës 5-218N

Mercedes-Benz Actros 1832 E5  CS 950MT Bi-Temp Tür+LBW Strom - kamion frigorifer
 15
25 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion frigorifer

1 106 948 km
4x2
319 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 529 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Yourtrucks GmbH

13

Gjermani, Hilden

Numri i referencës 5-113

Volvo FM 340 E5  Pritsche Plane 8,2m Bordwand Liege LBW - kamion me tendë
 15
29 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me tendë

446 312 km
4x2
339 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 380 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Yourtrucks GmbH

13

Gjermani, Hilden

Numri i referencës 5-226N

Iveco Stralis 310 Tank E5   18.000l 5 Kammern Klima ADR - autobot
 15
36 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobot

385 197 km
6x2
309 hp

Yourtrucks GmbH

13

Gjermani, Hilden

Numri i referencës 5-103-T-

Mercedes-Benz 2642 Actros 6x2  Chassis - Getriebeschaden(Nr. 5465) - autobot
 8
Pyet për çmimin

Autobot

922 665 km
6x2
419 hp

Botuar: 50min

Gebr. Langensiepen GmbH

12

Gjermani, Langgöns

Numri i referencës 5465

DAF CF85 - kamion vetëngarkues
 11
Pyet për çmimin

Kamion vetëngarkues, kamion me vinç

2018
99 800 km
8x4
483 hp
Ngarkesa e dobishme: 17 810 kg
Pesha bruto: 44 000 kg

Botuar: 57min

SYLTRAILER/ RAMASSOT

Francë, PEZILLA DE LA RIVIERE

Numri i referencës VO23-1098

RENAULT D12.210 - kamion kabinë-shasi
 11
39 000 EUR

Kamion kabinë-shasi

2015
475 867 km
8x2

Botuar: 57min

TRUCKSUR

14

Spanjë, Sevilla

RENAULT D280.19 - kamion vagonetë
 20
51 000 EUR

Kamion vagonetë

2017
203 769 km
8x2

Botuar: 57min

TRUCKSUR

14

Spanjë, Sevilla

RENAULT T440.26 SLEEPER CAB - kamion me tendë
 12
63 000 EUR

Kamion me tendë

2015
660 600 km
8x2

Botuar: 57min

TRUCKSUR

14

Spanjë, Sevilla

Scania R730 6X2 Cooler Combi! Retarder Standklima Euro 5 - kamion frigorifer
 20
36 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion frigorifer

2011
677 524 km
6x2
730 hp
Ngarkesa e dobishme: 20 220 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

Botuar: 1orë 5min

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70170297

Volvo FM 430 4x2 R Palfinger Absetzkiper  - fadromë ngarkuese
 10
156 450 EUR
Çmimi pa. TVSH

Fadromë ngarkuese

E re
2023
4x2
439 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1orë 38min

Nutzfahrzeuge Kreuzer GmbH

Gjermani, Schwalbach-Hülzweiler

Mercedes-Benz Atego 1527 K 4x2 - kamion vetëshkarkues
 15
58 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues

118 982 km
4x2
271 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 600 kg
Pesha bruto: 15 000 kg

Botuar: 1orë 46min

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 86086

Renault D D 16.280 EURO6. 2018. 9160kg Laadvermogen!!! - kamion me tendë
 7
49 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me tendë

2018
243 212 km
4x2
286 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 160 kg
Pesha bruto: 16 300 kg

Botuar: 1orë 49min

HANDELSONDERNEMING MARTIN VOS V.O.F.

6

Holandë, Wijk en Aalburg

Numri i referencës 32BVD2

Renault T T 460 EURO6 . Koel , Bakwagen met Laadklep. in Topstaat !! - kamion frigorifer
 20
41 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion frigorifer

2016
564 321 km
4x2
469 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 910 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Botuar: 1orë 49min

HANDELSONDERNEMING MARTIN VOS V.O.F.

6

Holandë, Wijk en Aalburg

Numri i referencës 21BTL4

Mercedes-Benz Actros ACTROS 2545 - kamion me tendë
 20
49 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me tendë

2016
600 121 km
6x2
476 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 500 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1orë 49min

HANDELSONDERNEMING MARTIN VOS V.O.F.

6

Holandë, Wijk en Aalburg

Numri i referencës 71BTS5

Mercedes-Benz Actros - kamion vagonetë
 3
55 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vagonetë

2016
648 321 km
6x2
421 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 325 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1orë 51min

HANDELSONDERNEMING MARTIN VOS V.O.F.

6

Holandë, Wijk en Aalburg

Numri i referencës 02BTZ1

MAN TGM 15.290 EURO6. Schuifzeil Bakwagen met Laadklep. 2tons klep. - kamion me tendë
 20
49 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me tendë

2018
300 211 km
4x2
290 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 730 kg
Pesha bruto: 15 500 kg

Botuar: 1orë 51min

HANDELSONDERNEMING MARTIN VOS V.O.F.

6

Holandë, Wijk en Aalburg

Numri i referencës 55BTT6

DAF XF 105.410 XF 106.440 - kamion kabinë-shasi
 17
39 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion kabinë-shasi

2015
564 321 km
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1orë 51min

HANDELSONDERNEMING MARTIN VOS V.O.F.

6

Holandë, Wijk en Aalburg

DAF LF 230 LF230.12 EURO6. 2019. 820x249x230. als Nieuw! - kamion vagonetë
 20
Pyet për çmimin

Kamion vagonetë

2019
203 222 km
4x2
234 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 910 kg
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 1orë 51min

HANDELSONDERNEMING MARTIN VOS V.O.F.

6

Holandë, Wijk en Aalburg

Numri i referencës 56BLZ3

1 2 3 601   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks
t1 old