Transportjerë kontejnerësh/ kamionë me karroceri të çmontueshme


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Iveco Stralis AS260S42Y Eu6 745 BDF Klima Intarder AHK - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
19 850 EUR
Çmimi neto
2015
689 846 km
6x2
420 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 7orë 18min

AutoStratis

12

Gjermani, Nürnberg

ID 223

Volvo FH-480 6X2 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
Pyet për çmimin
2006
1 307 028 km
6x2
473 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 000 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Online: 8orë 6min

Palm Truck AB

Suedi, Schweden, Trelleborg

Swopper MAX 200,C715/C745/C765/C782, Motor Deutz - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 17
34 900 EUR
Çmimi neto
2004
2 000 km
6x2
141 hp
Pesha bruto: 25 500 kg

Online: 12orë 40min

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Gjermani, Sittensen

ID SI80375

Renault Kerax 340 manual pump - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 13
17 900 EUR
Çmimi neto
1998
607 293 km
6x4
Ngarkesa e dobishme: 14 800 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 16orë 1min

Smeets & Zonen NV

8

Belgjikë, Bree

ID 30005737

Scania R410 LB6X2MNB | BDF SYSTEM | WECHSELFAHRGESTELL | RETARDER | EURO 6 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
24 950 EUR
Çmimi neto
2014
605 040 km
6x2
411 hp
Ngarkesa e dobishme: 17 071 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Online: 23orë 11min

Scania Truck Center Benelux

8 S

Holandë, Wijchen

ID 13102

MAN TGX 26.440 6 x 2 LL BDF- Wechsel LKW - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 10
33 900 EUR
Çmimi neto
2016
538 500 km
6x2
441 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 1d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 130147

MAN 18.410 TGA - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 6
9 500 EUR
Çmimi neto
2003
687 900 km
4x2
409 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 121604

MAN TGX 26.460 LL Jumbo, Multiwechsler 3 Achs BDF W - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 10
48 900 EUR
Çmimi neto
2017
350 500 km
6x2
460 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 1d

Moeslein Fahrzeugbau

15

Gjermani, Schwebheim

ID 130214

SCANIA R500 LB MNB - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
9 770 EUR
2006
6x2
493 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 140 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Online: 1d

Mindessons AB

10

Suedi, Trelleborg

ID XNP486

Mercedes-Benz Actros 2540 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 13
16 900 EUR
Çmimi neto
1997
819 877 km
400 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 500 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 1d

Smeets & Zonen NV

8

Belgjikë, Bree

ID 30005849

SCANIA R450 - 6x2 MNB - HIGHLINE - BDF 7,15 / 7,45 - SCR - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 14
48 850.42 EUR
Çmimi neto
2017
473 700 km
6x2
449 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 1d

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Koblenz

9 S

Gjermani, 56070 Koblenz

ID UVK210202

DAF XF440 SSC, Euro 6, // Full option // Perfect condition // MOT 01-05-2021, Intarder - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 12
29 400 EUR
Çmimi neto
2017
685 732 km
6x2
440 hp
Ngarkesa e dobishme: 19 000 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Online: 1d

Heisterkamp Used Trucks B.V.

8

Holandë, Oldenzaal

ID 2984

DAF CF 85 430 6x2 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 13
33 000 EUR
Çmimi neto
2006
607 000 km
6x2
430 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 000 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 2d

Veinluc, S.A.

8 R

Spanjë, Ctra. Cordoba a Malaga, km. 68,290, CP:14900, Cordoba, Lucena, Spain

ID 1819

Volvo FH16 750 6*2 Euro 5 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
14 309 EUR
2013
1 424 694 km
6x2
750 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 715 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Online: 2d

Palm Truck AB

Suedi, Schweden, Trelleborg

Mercedes-Benz 2545 6x2 BDF Standard, Multiwechlser,Assistenten - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
26 500 EUR
Çmimi neto
2016
847 877 km
6x2
449 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 2d

CAMION IMPEX GmbH

6

Gjermani, Hagenow

Mercedes-Benz 2545 6x2 BDF Standard, Multiwechsler, Klima - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
26 500 EUR
Çmimi neto
2016
853 506 km
6x2
449 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 2d

CAMION IMPEX GmbH

6

Gjermani, Hagenow

Mercedes-Benz 2545 BDF Multiwechsler, Klima, Euro 6 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
21 500 EUR
Çmimi neto
2015
847 877 km
6x2
449 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 2d

CAMION IMPEX GmbH

6

Gjermani, Hagenow

Mercedes-Benz Actros 1836 L NR, EURO 6, BDF + SPIER AWL110 03 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
23 200 EUR
Çmimi neto
2015
467 189 km
4x2
360 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2d

TIR CENTRUM s. r. o.

9

Republika Çeke, Praha

MAN TGX 26.460 XLX , E6 , 6x2 , BDF , chassis 7,1m , retarder , 2 be - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
42 830 EUR
2017
490 000 km
6x2
452 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 2d

CIEZAROWKI.PL.

7

Poloni, Kraków

Iveco Stralis 420 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 9
14 500 EUR
2012
379 101 km
4x2
420 hp
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 2d

ABLIS POIDS LOURDS

Francë, ABLIS

ID 20-0176

1 2 3 19   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.