Reja dhe përdorur transportjerë kontejnerësh/ kamionë me karroceri të çmontueshme në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Transportjerë kontejnerësh/ kamionë me karroceri të çmontueshme


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MERCEDES-BENZ Actros 2041 AS 4X4 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
Pyet për çmimin
2006
900 km
4x4
403 hp

GERGOLAS SERVICE & SPARE PARTS

Greqi, Thessaloniki

DAF CF 65 Verhuiswagen 20/25 foot ! origineel 220.000 km - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
19 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
220 000 km
4x2
247 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 070 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

De Koning Trucks

Holandë, Oss

Numri i referencës BVHV63

MAN TGX 26.400 LL 6x2-2 E5 BDF - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 15
15 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
977 643 km
399 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 480 kg
Pesha bruto: 23 990 kg

Scania Österreich Ges.m.b.H - Brunn am Gebirge

S

Austri, Brunn am Gebirge

Numri i referencës UVW230005

Mercedes-Benz Antos 1824 4X2 NL-Truck LBW 6-Cilinder Euro 6 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 14
33 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
547 098 km
4x2
240 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 950 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 1d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70199137

Mercedes-Benz Actros 2544 Day Cab, Euro 5, MP3 / 6x2 / Retarder / Meiller Lift / Automatic / Fridge, Intarder - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 12
27 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
695 348 km
6x2
440 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 150 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1d

Heisterkamp Used Trucks B.V.

10

Holandë, Oldenzaal

Numri i referencës 3762

DAF CF 510 SSC, Euro 6, / 8x2 / 24T Hiab Lift / Steering axle / Lift axle - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 11
56 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
421 710 km
8x2
510 hp
Ngarkesa e dobishme: 22 390 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 1d

Heisterkamp Used Trucks B.V.

10

Holandë, Oldenzaal

Numri i referencës 3761

Kamag - WBH 25, Wiesel, Kamag ,Terberg, Umsetzer  - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 15
Pyet për çmimin
2018
134 495 km
4x2
175 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1d

A1-Truck GmbH

8

Gjermani, Bakum

Numri i referencës 65388

Scania P280 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 8
108 624.86 EUR
E re
2022
10 km
280 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1d

KING Zabudowy Pojazdow

Poloni, 76-200, Słupsk

DAF FAS XF480Z 6x2 Euro 6  - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 15
Pyet për çmimin
2018
828 880 km
6x2
473 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 800 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 2d

Palm Truck AB

7

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

SCANIA R 450 B6x2*4NB - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 15
57 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
613 137 km
449 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 750 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2d

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Nürnberg

S

Gjermani, 90441 Nürnberg

Numri i referencës 23060

MAN TGX 24.440 6X2-2 LL-U - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 9
15 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
940 000 km
440 hp
Pesha bruto: 24 000 kg

Botuar: 2d

MAN Truck & Bus Italia Spa - TopUsed Center Italia

M

Itali, Piacenza

Numri i referencës 0001615743

VOLVO FH12 460 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 4
Pyet për çmimin
2004
1 291 716 km
8x2
452 hp
Ngarkesa e dobishme: 20 520 kg
Pesha bruto: 31 500 kg

Botuar: 2d

Lielahden Autokeskus Oy

14

Finlandë, Tampere

Numri i referencës 757

SCANIA R164GB - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 3
Pyet për çmimin
2004
834 700 km
6x2
570 hp
Ngarkesa e dobishme: 17 205 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 2d

Lielahden Autokeskus Oy

14

Finlandë, Tampere

Numri i referencës 908

Mercedes-Benz Antos 1824 4X2 NL-Truck Ladebordwand Euro 6 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 14
34 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
542 666 km
4x2
240 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 950 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 2d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70199208

DAF XF 480 6X2 SSC ACC Retarder Standklima Liftachse 2x Tanks - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 19
54 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
374 593 km
6x2
480 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 720 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70196061

Scania R380 tl 4x2 retarder - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 17
9 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
850 399 km
4x2
379 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 900 kg
Pesha bruto: 18 600 kg

Botuar: 2d

Kleyn Trucks

17

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 295623

Renault T480 Retarder HighCab LBW  - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 11
100 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
93 000 km
6x2
653 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2d

Cartrade Gebrauchtwagen GmbH

Austri, Söding

SCANIA P410 6x2 LIFT DUMPER TRUCK EURO 6 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
35 950 EUR
2014

Botuar: 3d

ATS Sweden

Suedi, Uppsala

Numri i referencës S5603

 Volvo  FH480 6*2 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
4 916 EUR
Ankandi

Botuar: 3d

Blinto

Mercedes-Benz Antos 2540 LL 6x2, Lenk- Liftachse, BDF - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 15
54 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
273 500 km
6x2
394 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 746 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 3d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 17256

Renault Premium 370 6x2 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 13
9 250 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
843 779 km
Ngarkesa e dobishme: 15 550 kg
Pesha bruto: 26 450 kg

Botuar: 3d

Smeets & Zonen NV

10

Belgjikë, Bree

Numri i referencës 30010097

Mercedes-Benz Atego 1218 L - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 15
7 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
833 749 km
177 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 600 kg
Pesha bruto: 11 900 kg

GA Den Otter bedrijfsauto’s BV

16

Belgjikë, Meer

Numri i referencës 1543

Mercedes-Benz Atego 1216 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 15
5 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
738 323 km
156 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 775 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

GA Den Otter bedrijfsauto’s BV

16

Belgjikë, Meer

Numri i referencës 1542

1 2 3 20   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old