Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM

Online: 21d

Marka IVECO
Modeli Stralis AS260S48Y/FPCM
ID NO11879
Viti i prodhimit 2016
Kilometrazhi 403 749 km
Data e regjistrimit të parë 01.12.2016
Pesha bruto 26 000 kg
Ngarkesa e dobishme 16 000 kg
Vendndodhja Gjermani, D-31137 Hildesheim
Telefoni +49 5121...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 479 hp (357 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • konfigurimi i aksit: 6x2
 • numri i akseve: 3-aks
 • EBS
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • sistemi i lundrimit

Shitësi
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim Gjermani
I besueshëm
I IVECO shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
18:43
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
2016, 408 177 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM, 2016
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
2016, 384 502 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM, 2016
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
2016, 401 817 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM, 2016
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
2016, 416 636 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM, 2016
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
2016, 417 932 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM, 2016
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
2016, 416 180 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM, 2016
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
2016, 411 770 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM, 2016
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
2016, 360 464 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM, 2016
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
2016, 394 780 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM, 2016
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
2016, 429 076 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM, 2016
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
2016, 404 651 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM, 2016
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM
2016, 361 820 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, D-31137 Hildesheim
Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme Iveco Stralis AS260S48Y/FPCM, 2016

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.