Reja dhe përdorur vetëngarkuesit në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Vetëngarkuesit


   Faqja 1 e 53 1/53   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz Actros 3246  MP3 8x4 E5 Retarder AHK - kamion vetëngarkues
 15
51 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
339 551 km
8x4
459 hp
Ngarkesa e dobishme: 18 100 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Donau Trucks GmbH

Gjermani, 94469 Deggendorf

Numri i referencës 4618

IVECO STRALIS 460 6X2 HI WAY - kamion vetëngarkues
 6
Pyet për çmimin
2018
309 383 km
6x2
460 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 936 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

ETS HENRI VAISSIERE

Francë, ZI LE BREZET ROUTE DE GERZAT 63100 CLERMONT FERRAND Auvergne, Puy-de-Dôme 63, France

Numri i referencës EW-233-KF

MAN TS 33 26.410 Off Road/ 6X4 Haakarm/ Krane Palfinger 16502 Remote - kamion vetëngarkues
 20
29 950 EUR
2001
378 897 km
6x4
408 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 510 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Autobedrijf Rif B.V.

Holandë, Hoofddorp

Numri i referencës 25491

MERCEDES-BENZ Actros 3244 8x4 Abroller Haken - kamion vetëngarkues
 14
Pyet për çmimin
2005
352 000 km
8x4

Botuar: 13orë 36min

UNIKTRUCKSSALIHI

Zvicra, Langenthal

DAF XF 105 6x2 VDL HAAK, NL truck (Fanstastic State!) - kamion vetëngarkues
 15
23 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
935 230 km
6x2
408 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 460 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 22orë 55min

M.V.INTERTRADE

Holandë, BB Uden

Numri i referencës 55

Mercedes-Benz Arocs 2645 L 6x4 Abrollkipper nur 252TKM Top  - kamion vetëngarkues
 15
88 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
252 229 km
6x4
449 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28540

DAF CF 480 FAD - kamion vetëngarkues
 20
Pyet për çmimin
2018
8x4
473 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 000 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 1d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Silkeborg

Numri i referencës BX28010

VOLVO FH500 - kamion vetëngarkues
 19
Pyet për çmimin
2013
6x2
493 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 700 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Silkeborg

Numri i referencës BY79903

VOLVO FM460 - kamion vetëngarkues
 20
Pyet për çmimin
2014
8x2
452 hp
Ngarkesa e dobishme: 18 900 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 1d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Silkeborg

Numri i referencës AC11388

VOLVO FM500 - kamion vetëngarkues
 20
Pyet për çmimin
2014
8x4
493 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 650 kg
Pesha bruto: 29 500 kg

Botuar: 1d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Silkeborg

Numri i referencës XT97845

Multicar Aebi MT720 4x4 Abrollkipper Hiab XR3S2700 3000kg  - kamion vetëngarkues
 15
49 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
39 890 km
109 hp
Pesha bruto: 5 500 kg

Botuar: 1d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 012018-2

Aebi MT720 4x4 Abrollkipper Hiab XR3S2700 3000kg  - kamion vetëngarkues
 15
49 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
39 890 km
109 hp
Pesha bruto: 5 500 kg

Botuar: 1d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 012018

Mercedes-Benz Actros 3341 6x6 HIAB XR21 S51 | Klima*AHK*1.Hand  - kamion vetëngarkues
 20
74 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
261 550 km
6x6
408 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 1d

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

13

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 0011/23

DAF CF 85.360 6x2 HOOKLIFT + HIAB 23 t/m CRANE - kamion vetëngarkues
 19
56 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
114 992 km
6x2
360 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 130 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 1d

Versteijnen Trucks B.V.

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5679

DAF CF 85.380 8x2/6 / HMF CRANE + HOOKLIFT - kamion vetëngarkues
 18
33 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
436 091 km
8x2
380 hp
Ngarkesa e dobishme: 20 760 kg
Pesha bruto: 37 000 kg

Botuar: 1d

Versteijnen Trucks B.V.

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5672

MAN TGM 18.290 BL - kamion vetëngarkues
 15
25 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
529 844 km
4x2
290 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 280 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Botuar: 1d

Braem

12

Belgjikë, Handzame

Numri i referencës E59134

Scania G 480 8x2*6 HIAB 244P-5 / HIAB XR20 TON L=5300 mm - kamion vetëngarkues
 20
84 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
483 527 km
8x2
480 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 000 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 1d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Scania R580 6X2 Manual Retarder V8 Liftachse 20 Tonnes Euro 6 - kamion vetëngarkues
 20
58 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
594 648 km
6x2
580 hp

Botuar: 1d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70194772

Mercedes-Benz Econic 2635 - kamion vetëngarkues
 9
Pyet për çmimin
E re
2022
6x2
354 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 945 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 1d

Bilia Center Auto AB

Suedi, kista

Numri i referencës 1156970016

Mercedes-Benz Actros 2548 L - kamion vetëngarkues
 13
57 688 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
388 540 km
6x2
480 hp
Ngarkesa e dobishme: 17 355 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 1d

Bilia Center Auto AB

Suedi, Kista

Mercedes-Benz Arocs 3245 8X4 NL-Truck 30Tons VDL Lift+Lenkachse Euro 6 - kamion vetëngarkues
 20
82 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
413 329 km
8x4
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 21 890 kg
Pesha bruto: 35 500 kg

Botuar: 1d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70196500

DAF LF 210 FA - kamion vetëngarkues
 6
72 133.69 EUR
E re
2022
10 km
213 hp
Pesha bruto: 12 000 kg

Botuar: 2d

KING Zabudowy Pojazdow

Poloni, 76-200, Słupsk

MAN TGS 35.440 Abrollkipper Multilift  - kamion vetëngarkues
 15
Pyet për çmimin
2008
434 900 km
8x4
441 hp
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 2d

BAFAG AG

14

Zvicra, Regensdorf

Numri i referencës c24_4281

1 2 3 53   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old