Reja dhe përdorur Vetëngarkuesit në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Vetëngarkuesit


   Faqja 1 e 71 1/71   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Scania 124 400  - Kamion vetëngarkues
 20
8 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
1997

Loparus

1

Lituani, Litauen

Mercedes-Benz Actros 2636 6X4 Abrollkipper/ HMF Krane 1720K3/ Abstandbedienung - Kamion vetëngarkues
 20
59 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
432 461 km
6x4
360 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 564 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Autobedrijf Rif B.V.

2

Holandë, Hoofddorp

Numri i referencës 87883

Scania 143-420 - Kamion vetëngarkues
 20
27 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1994
437 489 km
6x2
571 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 600 kg
Pesha bruto: 24 000 kg

Botuar: 2orë 12min

Companjen BV

2

Holandë, Vriezenveen

Scania P380 6X4 Effer 165 4S + Fly-jib Manual Big-Axle Steelsuspension - Kamion vetëngarkues
 20
39 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
254 533 km
6x4
380 hp
Ngarkesa e dobishme: 16 215 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

Botuar: 2orë 12min

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70218703

Mercedes-Benz Actros 2541 6X2 Hydraulik Retarder Lift+Lenkachse Euro 5 - Kamion vetëngarkues
 20
29 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
392 548 km
6x2
410 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 295 kg
Pesha bruto: 26 250 kg

Botuar: 2orë 18min

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70221274

Mercedes-Benz Actros 2551!!EURO6!!HOOKLIFT/CONTAINER/FULL OPTIONS!!SHOW!! - Kamion vetëngarkues
 19
Pyet për çmimin
2012
6x2
510 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 250 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 3orë 36min

Handelshuis Deko BV

8

Holandë, JH Hedel

Numri i referencës BZVR74

Ginaf X 4241 S 8X4 HIAB 244 EP-2 HIDUO KRAAN EN LBC 250-620 HAAKARM IN PERFECTE STAAT - Kamion vetëngarkues
 20
39 899 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
195 976 km
8x4
408 hp
Ngarkesa e dobishme: 25 890 kg
Pesha bruto: 44 000 kg

Botuar: 7orë 8min

Vierboom Trucks B.V.

5

Holandë, NIJMEGEN

Numri i referencës BVNS75

Volvo FM 420 6x4 26 Tons HAAKSYSTEEM - MANUEEL - BLADVERING - 13T NAAFREDUCTIE - BELGISCHE TRUCK - Kamion vetëngarkues
 20
Pyet për çmimin
2003
531 212 km
6x4
420 hp
Ngarkesa e dobishme: 21 850 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 8orë 12min

M.J.C. TRUCKS & MACHINERY

12

Belgjikë, Pelt

Numri i referencës MJC10924

Iveco Daily 45C15D 4x2 Doka, City-Abroller - Kamion vetëngarkues
 15
17 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
132 100 km
4x2
145 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 680 kg
Pesha bruto: 4 600 kg

Botuar: 9orë 58min

Gassmann GmbH

18

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 83724

Volvo FH 440 6x2 - EURO 5 - 21T VDL 6200mm HAAKSYSTEEM - I-SHIFT - FRIGO - GLOBETROTTER - BELG - Kamion vetëngarkues
 20
15 450 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
999 999 km
6x2
440 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 11orë 52min

M.J.C. TRUCKS & MACHINERY

12

Belgjikë, Pelt

Numri i referencës MJC10897

Volvo FM 420 6X2 Abroller mit Kran und Funk im Top Zus  - Kamion vetëngarkues
 5
59 999 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
370 000 km
6x2
428 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 12orë 4min

NGR Nutzfahrzeuge Gebr. Ruhrig GmbH

1

Gjermani, Wuerselen

Mercedes-Benz Actros 1832 L 4x2 Actros 1832 L 4x2, Winterdienstausstattung - Kamion vetëngarkues
 1
32 292 EUR
Çmimi pa. TVSH
126 500 km
4x2
319 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 681 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 12orë 8min

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 86551

Iveco Daily 45C15D 4x2 Doka Daily 45C15D 4x2 Doka, City-Abroller - Kamion vetëngarkues
 15
21 492 EUR
Çmimi pa. TVSH
132 100 km
4x2
145 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 680 kg
Pesha bruto: 4 600 kg

Botuar: 12orë 8min

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 83724

Mercedes-Benz Actros 1832 L 4x2 Actros 1832 L 4x2, Winterdienstausstattung - Kamion vetëngarkues
 1
31 212 EUR
Çmimi pa. TVSH
157 000 km
4x2
319 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 307 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 12orë 8min

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 86552

Mercedes-Benz - Arocs 2663 LK 6x4 Autom./eFH./Radio - Kamion vetëngarkues
 15
215 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
310 000 km
6x4
625 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 12orë 8min

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës S100274

MAN 6 X 4 - Kamion vetëngarkues
 20
11 900 EUR
2001
518 795 km
Pesha bruto: 26 100 kg

Botuar: 12orë 16min

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 6057244

Iveco 100E21 - Kamion vetëngarkues
 10
47 880 EUR
20% TVSH
2019
146 177 km
4x2
220 hp
Pesha bruto: 10 000 kg

Botuar: 14orë 53min

AUTO-EXPORT-IVANOV

2

Francë, St Victoret

Mercedes-Benz 2646 6x4 Haken, Multilift XR26Z, Aufbau 20127  - Kamion vetëngarkues
 20
22 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
533 987 km
6x4
455 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 15orë 53min

CAMION IMPEX GmbH

8

Gjermani, Hagenow

DAF TRUCKS CF 85.360 - Kamion vetëngarkues
 1
Ankandi
2008

Botuar: 16orë 9min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Tottenhoe

Numri i referencës SA08SXE

Sisu E 18 630  - Kamion vetëngarkues
 17
14 500 EUR
2006
800 000 km
8x4
620 hp
Ngarkesa e dobishme: 19 470 kg
Pesha bruto: 33 820 kg

Botuar: 17orë 7min

Kauppilan Autohajottamo Oy

6

Finlandë, Finnland, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa

Numri i referencës 60/23

Nissan Cabstar - Kamion vetëngarkues
 20
3 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2006
135 111 km
105 hp

Botuar: 1d

AuctionPort

4

Belgjikë, ANTWERPEN

DAF FAS XF 440 Euro 6 Hiab 21 Ton haakarmsysteem - Kamion vetëngarkues
 20
25 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
994 272 km
6x2
436 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 955 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Botuar: 1d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 43663

1 2 3 71   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Trucks - Hook lifts
t1 old