Oferta të ngjashme

Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Atego 1222 4x2
Mercedes-Benz Atego 1222 4x2
2005, 264 025 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
24 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Atego 1222 4x2, 2005
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Arocs 1846 LK 4x2
Mercedes-Benz Arocs 1846 LK 4x2
4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
104 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Arocs 1846 LK 4x2
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2 1833 4x2 Palfinger
Mercedes-Benz Axor 2 1833 4x2 Palfinger
2011, 342 122 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Boppard
38 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2 1833 4x2 Palfinger, 2011
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Atego 1530 AK 4x4
Mercedes-Benz Atego 1530 AK 4x4
2020, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
84 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Atego 1530 AK 4x4, 2020
Kamion vetëngarkues Mercedes Benz 1217 4x4
Mercedes Benz 1217 4x4
1984, 169 614 km
Gjermani, Hamburg
11 500 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes Benz 1217 4x4, 1984
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz SK 1827 4x2, Ex-Feuerwehr
Mercedes-Benz SK 1827 4x2, Ex-Feuerwehr
1994, 37 500 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
19 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz SK 1827 4x2, Ex-Feuerwehr, 1994
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Atego 821 L 4x2 Cityabroller
Mercedes-Benz Atego 821 L 4x2 Cityabroller
2018, 13 875 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
57 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Atego 821 L 4x2 Cityabroller, 2018
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Atego 821 L 4x2 Cityabroller
Mercedes-Benz Atego 821 L 4x2 Cityabroller
2018, 13 875 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
57 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Atego 821 L 4x2 Cityabroller, 2018
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Atego 822 L 4x2, Cityabroller
Mercedes-Benz Atego 822 L 4x2, Cityabroller
2013, 132 910 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
42 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Atego 822 L 4x2, Cityabroller, 2013
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Atego 822 L 4x2, Cityabroller
Mercedes-Benz Atego 822 L 4x2, Cityabroller
2013, 132 910 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
42 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Atego 822 L 4x2, Cityabroller, 2013
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 1824 L 4x2 EX-Feuerwehr-Tankfahrzeug
Mercedes-Benz Axor 1824 L 4x2 EX-Feuerwehr-Tankfahrzeug
500 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
49 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 1824 L 4x2 EX-Feuerwehr-Tankfahrzeug
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Actros 2041 A 4x4
Mercedes-Benz Actros 2041 A 4x4
2006, 658 020 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
32 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Actros 2041 A 4x4, 2006

Kamion vetëngarkues i ri Mercedes-Benz 1832 4x2 Neu ohne Zulassung

Marka MERCEDES-BENZ
ID 27449-B
Viti i prodhimit 2020
E re
Pesha bruto 18 000 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Königs-Wusterhausen
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 320 hp (238 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: kamion vetëngarkues Mercedes-Benz 1832 4x2 Neu ohne Zulassung

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": kamion vetëngarkues Mercedes-Benz 1832 4x2 Neu ohne Zulassung

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.