Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Arocs 2645 L 6x4 Abrollkipper nur 252TKM Top nga Gjermani, 88500 EUR në shitje - ID: 7001948
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Scania *R520/6x2/Bj 2018/370TKM/MOTORSCHADEN* - kamion vetëngarkues
Pyet për çmimin
2018
370 000 km
6x2
519 hp

Botuar: 2d

BNS Intercon GmbH

Gjermani, Dillingen/Saar

MAN TGS 26/400 6X2 - kamion vetëngarkues
 4
Pyet për çmimin
2008
6x2
400 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 820 kg
Pesha bruto: 14 820 kg

Botuar: 2m 26d

ETS HENRI VAISSIERE

Francë, ZI LE BREZET ROUTE DE GERZAT 63100 CLERMONT FERRAND Auvergne, Puy-de-Dôme 63, France

Mercedes-Benz Axor 2543 L 6x2 Abrollkipper nur 287TKM Meiller - kamion vetëngarkues
 15
54 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
278 600 km
6x2
428 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 7m 2d

Henze Truck GmbH

Gjermani, Königs-Wusterhausen

Numri i referencës 801

Mercedes-Benz Arocs 2645 L 6X4 Retarder VDL Haken E6 - kamion vetëngarkues
 15
69 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
519 000 km
6x4
449 hp

Botuar: 1m 9d

Janssen Trucks

13

Holandë, Tegelen

Mercedes-Benz ACTROS 2644 Abrollkipper *6x4* Top Zustand! - kamion vetëngarkues
 13
43 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
363 000 km
6x4
441 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 6m 12d

LSI TRUCK SEBASTIAN LUPA

6

Poloni, Męcina

Mercedes-Benz ACTROS 3241 Abrollkipper * Top Zustand! 6x4 - kamion vetëngarkues
 13
56 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
462 000 km
6x4
411 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 6d

LSI TRUCK SEBASTIAN LUPA

6

Poloni, Męcina

Mercedes-Benz Actros neu 2543 L 6x2 Abrollkipper - kamion vetëngarkues
 9
76 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
367 520 km
6x2
428 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 1m 4d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 29100

Mercedes-Benz Arocs 3243 8x4 Nencki Abrollkipper | Retarder - kamion vetëngarkues
 12
75 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
291 899 km
8x4
428 hp
Ngarkesa e dobishme: 18 500 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 1m 13d

Cris Devi Trucks GmbH & Co. KG

6

Gjermani, Flieden

Numri i referencës 2570

Mercedes-Benz Actros neu 2543 L 6x2 Abrollkipper Meiller - kamion vetëngarkues
 8
69 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
448 000 km
6x2
428 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Botuar: 1m 18d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 29805

Mercedes-Benz Antos 1836 L 4x2 Abrollkipper Meiller Funk - kamion vetëngarkues
 12
76 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
304 969 km
4x2
360 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 7m 2d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28376

Volvo FM 400 * Abrollkipper * Top Zustand /6x4 - kamion vetëngarkues
 13
31 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
691 000 km
6x4
400 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 8m

LSI TRUCK SEBASTIAN LUPA

6

Poloni, Męcina

Scania P 380 Abrollkipper * 6x4* Top Zustand ! - kamion vetëngarkues
 13
32 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
475 000 km
6x4
379 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 8m

LSI TRUCK SEBASTIAN LUPA

6

Poloni, Męcina

Scania G420 Abrollkipper * 6x4* Top Zustand ! - kamion vetëngarkues
 13
44 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
511 000 km
6x4
420 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 6m 12d

LSI TRUCK SEBASTIAN LUPA

6

Poloni, Męcina

Scania R 420 Abrollkipper *6x4* Top Zustand ! - kamion vetëngarkues
 12
42 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
644 000 km
6x4
420 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 6m 12d

LSI TRUCK SEBASTIAN LUPA

6

Poloni, Męcina

Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Arocs 2645 L 6x4 Abrollkipper nur 252TKM Top

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Arocs 2645
Numri i referencës 28540
Viti i prodhimit 2016
Kilometrazhi 252 229 km
Pesha bruto 26 000 kg
Ngjyra portokalli
Vendndodhja Gjermani, Peine
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 809 cc
 • rendimenti i fuqisë: 449 hp (334 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 6x4
 • numri i akseve: 3-aks
 • ABS
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • sistemi i lundrimit
88 500
EUR

27 Shkurt 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Truck
t1 test archive - Auto Henze
t1 old