Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633 nga Belgjikë, 14500 EUR në shitje - ID: 8430773
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

14 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 454 176 ALL
  • ≈ 15 738 USD

Mercedes-Benz Axor 2633

Kamion vetëngarkuesMercedes-Benz Axor 2633
2005|503797 km|Euro 3|330 hp|25720 kg|36000 kg

14 500EUR

Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633

Botuar: 1m 9d

PDF
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 1
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 2
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 3
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 4
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 5
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 6
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 7
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 8
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 9
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 10
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 11
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 12
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 13
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 14
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 15
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 16
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 17
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 18
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Axor 2633: foto 19
Ask for all available pictures
PDF

14 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 454 176 ALL
  • ≈ 15 738 USD
Modeli

Numri i referencës

2671
Viti i prodhimit

2005
Kilometrazhi

503797 km
Gjendja

e mirë
Data e regjistrimit të parë

04.01.2005
Pesha neto

10280 kg
Pesha bruto

36000 kg
Ngarkesa e dobishme

25720 kg
Ngjyra

jeshile
Vendndodhja

Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

7201 cc
cilindrat e motorit

6
rendimenti i fuqisë

330 hp
kutia e marsheve

transmisioni

Schaltgetriebe, 8-Gang
marrja e fuqisë

Shasia/pezullimi
baza e rrotës

5170 mm
ABS

EBS

bashkuesi i rimorkios

Karroceria/supestruktura
pompa

arka e veglave

Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë ditore
fshehësi i diellit

dritare me rrymë

kyçja qendrore

Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Additional options and accessories

  • Airbags
  • Aluminium fuel tank
  • ASR (Anti-Slip Regulation/Traction Control)

More information

Transmission: MERCEDES BENZ, 8 gears, Manual gearbox

Cab: day

APK (MOT): tested until 03/2025

Technical condition: good

Visual appearance: good

Damages: none

Please contact DHR OTTER (+31653401370, info@denottertrucks.com) or GERT DEN OTTER (+3233144488, info@denottertrucks.com) for more information

Dealer information

We do our best to keep the data as accurately as possible.

No rights derived from the data given

WWW.DENOTTERTRUCKS.COM

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

14 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 454 176 ALL
  • ≈ 15 738 USD
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Ora lokale e shitësit:
07:37
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Español

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Kamionë MERCEDES-BENZ

MERCEDES-BENZ Actros 1831MERCEDES-BENZ Actros 1832MERCEDES-BENZ Actros 1836MERCEDES-BENZ Actros 1840MERCEDES-BENZ Actros 1841MERCEDES-BENZ Actros 1842MERCEDES-BENZ Actros 1843MERCEDES-BENZ Actros 1844MERCEDES-BENZ Actros 1845MERCEDES-BENZ Actros 2532MERCEDES-BENZ Actros 2536MERCEDES-BENZ Actros 2540MERCEDES-BENZ Actros 2541MERCEDES-BENZ Actros 2542MERCEDES-BENZ Actros 2543MERCEDES-BENZ Actros 2544MERCEDES-BENZ Actros 2545MERCEDES-BENZ Actros 2546MERCEDES-BENZ Actros 2548MERCEDES-BENZ Actros 2551MERCEDES-BENZ Actros 2553MERCEDES-BENZ Actros 2632MERCEDES-BENZ Actros 2635MERCEDES-BENZ Actros 2636MERCEDES-BENZ Actros 2641MERCEDES-BENZ Actros 2644MERCEDES-BENZ Actros 2648MERCEDES-BENZ Actros 3241MERCEDES-BENZ Actros 3336MERCEDES-BENZ Actros 3344MERCEDES-BENZ Actros 4141MERCEDES-BENZ Antos 1830MERCEDES-BENZ Antos 1832MERCEDES-BENZ Antos 2543MERCEDES-BENZ Arocs 2642MERCEDES-BENZ Arocs 2643MERCEDES-BENZ Arocs 2645MERCEDES-BENZ Arocs 3240MERCEDES-BENZ Arocs 3243MERCEDES-BENZ Arocs 3245MERCEDES-BENZ Arocs 3251MERCEDES-BENZ Arocs 4140MERCEDES-BENZ Arocs 4142MERCEDES-BENZ Arocs 4145MERCEDES-BENZ Atego 1018MERCEDES-BENZ Atego 1218MERCEDES-BENZ Atego 1221MERCEDES-BENZ Atego 1222MERCEDES-BENZ Atego 1223MERCEDES-BENZ Atego 1224MERCEDES-BENZ Atego 1318MERCEDES-BENZ Atego 1323MERCEDES-BENZ Atego 1523MERCEDES-BENZ Atego 1524MERCEDES-BENZ Atego 1527MERCEDES-BENZ Atego 1530MERCEDES-BENZ Atego 1823MERCEDES-BENZ Atego 1828MERCEDES-BENZ Atego 815MERCEDES-BENZ Atego 816MERCEDES-BENZ Atego 817MERCEDES-BENZ Atego 818MERCEDES-BENZ Atego 823MERCEDES-BENZ SK 1824MERCEDES-BENZ Sprinter 516
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A