Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Sprinter 511 CDI Abrollkipper PalfingerCity-Lift

Online: 1m 24d

Marka MERCEDES-BENZ
ID 61
Viti i prodhimit 2007
Kilometrazhi 135 737 km
Pesha bruto 5 000 kg
Ngjyra jeshile
Vendndodhja Gjermani, Königs-Wusterhausen
Telefoni +49 3375...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 4
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 2 148 cc
 • rendimenti i fuqisë: 109 hp (81 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
 • ABS
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kyçja qendrore
 • numri i ndenjëseve: 3
19900 EUR
19 900
EUR
 • 2 453 133 ALL
 • 24 139 USD

Çmimi neto

Shitësi
HenzeTruck GmbH
HenzeTruck GmbH Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
22:27
19 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vetëngarkues MAN TG-X 26.440 6x2 Abrollkipper Lenk/Lift
MAN TG-X 26.440 6x2 Abrollkipper Lenk/Lift
2011, 334 000 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
39 000 EUR
Kamion vetëngarkues MAN TG-X 26.440 6x2 Abrollkipper Lenk/Lift, 2011
Kamion vetëngarkues MAN TG-S 26.440 6x2-4 BL Abrollkipper Lift+Lenk, hyd
MAN TG-S 26.440 6x2-4 BL Abrollkipper Lift+Lenk, hyd
2014, 294 787 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
59 900 EUR
Kamion vetëngarkues MAN TG-S 26.440 6x2-4 BL Abrollkipper Lift+Lenk, hyd, 2014
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz 2542 AROCS BL/6x2 + Meiller RS 21-70 / Lenk-Lift
Mercedes-Benz 2542 AROCS BL/6x2 + Meiller RS 21-70 / Lenk-Lift
2020, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
121 800 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz 2542 AROCS BL/6x2 + Meiller RS 21-70 / Lenk-Lift, 2020
Kamion vetëngarkues MAN TG-S 26.360 6x4 BB Abrollkipper Seilgerät
MAN TG-S 26.360 6x4 BB Abrollkipper Seilgerät
2008, 422 752 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
26 900 EUR
Kamion vetëngarkues MAN TG-S 26.360 6x4 BB Abrollkipper Seilgerät, 2008
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz 2645 AROCS BL/6x4 + Meiller RS 21-70
Mercedes-Benz 2645 AROCS BL/6x4 + Meiller RS 21-70
2020, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
125 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz 2645 AROCS BL/6x4 + Meiller RS 21-70, 2020
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Actros 2546 Abrollkipper
Mercedes-Benz Actros 2546 Abrollkipper
2010, 363 000 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Mainz - Kastel
31 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Actros 2546 Abrollkipper, 2010
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Actros 2641 6x4 Abrollkipper Meiller
Mercedes-Benz Actros 2641 6x4 Abrollkipper Meiller
2007, 445 215 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Peine
37 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Actros 2641 6x4 Abrollkipper Meiller, 2007
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz * ACTROS 2546 * 6x2 * ABROLLKIPPER * LIFTACHSE *
Mercedes-Benz * ACTROS 2546 * 6x2 * ABROLLKIPPER * LIFTACHSE *
2007, 882 000 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Babenhausen
15 990 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz * ACTROS 2546 * 6x2 * ABROLLKIPPER * LIFTACHSE *, 2007
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz LN 1114 Abrollkipper Atlas
Mercedes-Benz LN 1114 Abrollkipper Atlas
1990, 624 215 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Peine
5 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz LN 1114 Abrollkipper Atlas, 1990
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI RTW Unfall Motor & Getriebe OK
Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI RTW Unfall Motor & Getriebe OK
2015, 198 621 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
15 900 EUR
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI RTW Unfall Motor & Getriebe OK, 2015
Kamion vetëngarkues Volvo FL 240 Abrollkipper Meiller City-Lift
Volvo FL 240 Abrollkipper Meiller City-Lift
2012, 286 067 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Peine
32 900 EUR
Kamion vetëngarkues Volvo FL 240 Abrollkipper Meiller City-Lift, 2012
Kamion vetëngarkues MERCEDES-BENZ Atego 818 City Abrollkipper Atlas
MERCEDES-BENZ Atego 818 City Abrollkipper Atlas
2002, 376 017 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Bad Salzuflen
13 549 EUR
Kamion vetëngarkues MERCEDES-BENZ Atego 818 City Abrollkipper Atlas, 2002

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.