Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Kamion vetëngarkues Scania R480 CB 8x4, Euro 5, Trösch Abrollkipper
Scania R480 CB 8x4, Euro 5, Trösch Abrollkipper
2009, 303 600 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Zvicra, Landquart
39 900 EUR
Kamion vetëngarkues Scania R480 CB 8x4, Euro 5, Trösch Abrollkipper, 2009
Kamion vetëngarkues Scania R 480 8x4*4
Scania R 480 8x4*4
2009, 453 808 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Estoni, Tallinn
36 900 EUR
Kamion vetëngarkues Scania R 480 8x4*4, 2009
Kamion vetëngarkues Scania R420 CB 8x4 MNZ, Retarder
Scania R420 CB 8x4 MNZ, Retarder
570 000 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Göttingen
36 900 EUR
Kamion vetëngarkues Scania R420 CB 8x4 MNZ, Retarder
Kamion vetëngarkues SCANIA R480 8x4, Tridem Hook Truck
SCANIA R480 8x4, Tridem Hook Truck
2009, 603 000 km
Suedi, Kungsbacka
29 160 EUR
Kamion vetëngarkues SCANIA R480 8x4, Tridem Hook Truck, 2009
Kamion vetëngarkues Scania R 480 B 6X2*4 | Kabelsysteem | Retarder
Scania R 480 B 6X2*4 | Kabelsysteem | Retarder
2011, 897 539 km, Dizel, 3-aks
Holandë, Groot-Ammers
24 500 EUR
Kamion vetëngarkues Scania R 480 B 6X2*4 | Kabelsysteem | Retarder, 2011
Kamion vetëngarkues SCANIA R480 LB 6X2 HHA
SCANIA R480 LB 6X2 HHA
2008, 1 015 238 km, 6x2, 3-aks
Suedi, Trelleborg
15 553 EUR
Kamion vetëngarkues SCANIA R480 LB 6X2 HHA, 2008
Kamion vetëngarkues SCANIA R480 LB 6X2 HHZ
SCANIA R480 LB 6X2 HHZ
2007, 6x2, 3-aks
Suedi, Trelleborg
15 553 EUR
Kamion vetëngarkues SCANIA R480 LB 6X2 HHZ, 2007
Kamion vetëngarkues Scania R480 6X4 9t Front Axle Hooklift
Scania R480 6X4 9t Front Axle Hooklift
2008, 519 571 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Holandë, Veghel
27 400 EUR
Kamion vetëngarkues Scania R480 6X4 9t Front Axle Hooklift, 2008
Kamion vetëngarkues Scania R480 6X2 6x2*4 Lift+Steering Axle 3-Pedals Euro 4
Scania R480 6X2 6x2*4 Lift+Steering Axle 3-Pedals Euro 4
2008, 695 272 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Veghel
16 800 EUR
Kamion vetëngarkues Scania R480 6X2 6x2*4 Lift+Steering Axle 3-Pedals Euro 4, 2008
Kamion vetëngarkues Scania R480 LB 6x2, Retarder, Liftachse
Scania R480 LB 6x2, Retarder, Liftachse
2008, 399 900 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Göttingen
36 900 EUR
Kamion vetëngarkues Scania R480 LB 6x2, Retarder, Liftachse, 2008
Kamion vetëngarkues SCANIA R 420 6x2 Darus emelőhorgos
SCANIA R 420 6x2 Darus emelőhorgos
2009, 292 000 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Hungari, Kalocsa
40 650 EUR
Kamion vetëngarkues SCANIA R 420 6x2 Darus emelőhorgos, 2009
Kamion vetëngarkues SCANIA R480 8x4 Hook Truck Tridem
SCANIA R480 8x4 Hook Truck Tridem
2011, 425 547 km
Suedi, Kungsbacka
77 920 EUR
Kamion vetëngarkues SCANIA R480 8x4 Hook Truck Tridem, 2011

Kamion vetëngarkues Scania R480 CB 10x4/6

Marka SCANIA
Modeli R 480
ID c24_4070
Viti i prodhimit 2009
Kilometrazhi 231 700 km
Pesha bruto 40 000 kg
Vendndodhja Zvicra, Regensdorf
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 5
  • karburanti: dizel
  • rendimenti i fuqisë: 480 hp (357 KW)
  • kutia e marsheve: manuale
Kabina/pjesa e brendshme
  • kontrolli i shpejtësisë
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.