Kamion vetëngarkues Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR nga Gjermani në shitje - ID: 7174759
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamion vetëngarkues, kamion elektrik Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR

Kamion vetëngarkues Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR: foto 1
Kamion vetëngarkues Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR: foto 2
Kamion vetëngarkues Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR: foto 3
Kamion vetëngarkues Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR: foto 4
Kamion vetëngarkues Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR: foto 5
Kamion vetëngarkues Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR: foto 6
Kamion vetëngarkues Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR: foto 7
Kamion vetëngarkues Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR: foto 8
Kamion vetëngarkues Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR: foto 9
Kamion vetëngarkues Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR: foto 10
Kamion vetëngarkues Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR: foto 11
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 2m 5d

Marka VOLVO
Modeli FE
Numri i referencës 99U0600
Viti i prodhimit 2022
Kilometrazhi 200 km
Pesha bruto 26 000 kg
Sistemi hidraulik
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Berlin
Telefoni +49 171 5...
Motori/linja e ngarjes
Shasia/pezullimi
  • konfigurimi i aksit: 6x2
  • numri i akseve: 3-aks
  • ABS
  • goma me aliazh të lehtë
  • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
Pjesë shtesë
  • libri i servisit
Gjermani, Berlin
watch_later
Ora lokale e shitësit:
08:08
I besueshëm
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Volvo ELEKTRISCHES VON FERRONORDIC-MEHRERE VERFÜGBAR

t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Ferronordic Used Trucks GmbH
t1 old