Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse nga Gjermani, 79900 EUR në shitje - ID: 8256232
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

79 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 8 090 993 ALL
  • ≈ 85 203 USD

Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse

Kamion vetëngarkuesVolvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse
2014|147060 km|8x4|Euro 6|468 hp|25500 kg|40000 kg

79 900EUR

Çmimi pa. TVSH

Kontakto shitësin

Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse

Botuar: 1m 24d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse: foto 1
Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse: foto 2
Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse: foto 3
Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse: foto 4
Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse: foto 5
Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse: foto 6
Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse: foto 7
Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse: foto 8
Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse: foto 9
Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse: foto 10
Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse: foto 11
Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse: foto 12
Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse: foto 13
Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse: foto 14
Kamion vetëngarkues Volvo FH480 8x4/4, Lenk-/Liftachse: foto 15
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 24d

Shtoni në të preferuarat
PDF

79 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 8 090 993 ALL
  • ≈ 85 203 USD
Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

8708
Viti i prodhimit

2014
Kilometrazhi

147060 km
Data e regjistrimit të parë

01.08.2014
Pesha bruto

40000 kg
Ngarkesa e dobishme

25500 kg
Vendndodhja

Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

12777 cc
rendimenti i fuqisë

468 hp
kutia e marsheve

Shasia/pezullimi
pezullimi

ajër
konfigurimi i aksit

numri i akseve

4-aks
ABS

Kabina/pjesa e brendshme
kabina

tipi i kabinës

kabinë gjumi
drita kundër mjegullës

dritare me rrymë

pasqyra elektrike

kontrolli i shpejtësisë

numri i ndenjëseve

2
ngrohje e ndenjëseve

mikrofon

Kërko informacion të detajuar
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Türen: 2

Umweltplakette


  • Fahrzeugstandort: Bovenden, Lg. Haus, Hochdach, 1x Luftsitz, 1x Liege, Sitzheizung, E-Spiegel, Spiegel beheizbar, E-Fenster links, E-Fenster rechts, Klimaanlage, Sonnenblende, Radio, Tempomat, Schalter 12, ABS (Antiblockiersystem), VEB-Bremse, Nebenantrieb, Auspuff hochgezogen, Dachspoiler, Differentialsperre, Nebelscheinwerfer, blatt-,luft, letzte Achs liftbar und lenkbar, Lärmarm G1, Umweltplakette grün

Radstand: 4300 mm

Aufbau: 2x Nebenantrieb, Motor und Getriebe, mit gebrauchter 26t Abrollanlage

VEB+ Bremse, Radstand 4300/1370/1380, 4. Achse Lift- und Lenkachse, Bereifung 385/65/R22,5 und 315/80/R22,5 ca. 40 bis 50%, Motor Type D13K460 EURO6, Lief mit Servicevertrag bei VOLVO!

Auf Wunsch mit neuer Abrollanlage HIAB MULTILIFT ULTIMA 26S59 für 8.000,- EUR Aufpreis!

ZUBEHÖRANGABEN OHNE GEWÄHR, Änderungen, Zwischenverkauf und Irrtümer vorbehalten!


.
 Email  Call

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

79 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 8 090 993 ALL
  • ≈ 85 203 USD
Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Ora lokale e shitësit:
01:03
4.6
135 komente
I besueshëm
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Seri të tjera prej Kamionë VOLVO

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Truck
t1 test unit - Gassmann GmbH