Autotransportues Mercedes-Benz ACTROS 1844 * LOHR AUFBAU *

Online: 2m 22d

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Actros
Viti i prodhimit 2011
Kilometrazhi 970 000 km
Pesha bruto 18 000 kg
Sistemi hidraulik
Vendndodhja Gjermani, Dietzenbach
Telefoni +49 6074...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • zhvendosja: 11 946 cc
 • rendimenti i fuqisë: 435 hp (324 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
 • EBS
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
40990 EUR
40 990
EUR
 • 5 058 986 ALL
 • 45 230 USD

Çmimi neto

Lizingu

NBC-Trucks GmbH
Shitësi
NBC-Trucks GmbH
Gjermani
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
02:57
40 990
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ky informacion është grumbulluar nga Truck1.eu, SIA për t'u ofruar përdoruesve shërbimet e saj online. Ne nuk do të grumbullojmë dhe ruajmë informacionin tuaj të ndjeshëm. Ky informacion është grumbulluar në përputhje me nenin 6(1) (b) të GDPR. Këto të dhëna do të mbahen për aq kohë që të nevojitet për ofrimin e shërbimeve për ju. Ky informacion mund të merret nga përfaqësuesi ynë rajonal përgjegjës për vendndodhjen tuaj, ndoshta jashtë BE-së. Ju keni të drejtën për të marrë një kopje të këtyre të dhënave, për t'i ndryshuar ose tërhequr pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave duke na kontaktuar, duke përcaktuar qartë detajet tuaja dhe çështjen. Ju keni të drejtë të paraqitni një ankesë pranë Autoritetit tuaj lokal të Mbrojtes së të Dhënave.
  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 Autotranspor + Anhänger Lohr
Mercedes-Benz Actros 1844 Autotranspor + Anhänger Lohr
2007, 946 000 km, 4x2, 2-aks
Poloni, Męcina
16 100 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 Autotranspor + Anhänger Lohr, 2007
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 + Lohr 1.23
Mercedes-Benz Actros 1844 + Lohr 1.23
2009, 1 015 000 km, 4x2, 2-aks
Republika Çeke, Třebestovice
21 889 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 + Lohr 1.23, 2009
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 mit Retarder fur Lohr
Mercedes-Benz Actros 1844 mit Retarder fur Lohr
2009, 1 015 000 km, 4x2, 2-aks
Republika Çeke, Třebestovice
6 889 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 mit Retarder fur Lohr, 2009
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 Klima - Retarder GERMAN TRUCK Lohr E
Mercedes-Benz Actros 1844 Klima - Retarder GERMAN TRUCK Lohr E
2007, 1 209 702 km, 4-aks
Gjermani, Landau
29 900 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 Klima - Retarder GERMAN TRUCK Lohr E, 2007
Autotransportues MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ 1844 1844
MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ 1844 1844
2004, 8 388 607 km, 4x2, 22-aks
Lituani, Vilnius
10 900 EUR
Autotransportues MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ 1844 1844, 2004
Autotransportues Mercedes-Benz 1844 LNR met 3-as LOHR 2001
Mercedes-Benz 1844 LNR met 3-as LOHR 2001
2007, 141 556 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Meerkerk
14 750 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz 1844 LNR met 3-as LOHR 2001, 2007
Autotransportues Mercedes-Benz ACTROS 1844 L
Mercedes-Benz ACTROS 1844 L
2006, 373 923 km
Belgjikë, Meer
Autotransportues Mercedes-Benz ACTROS 1844 L, 2006
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1841 EEV fur Lohr
Mercedes-Benz Actros 1841 EEV fur Lohr
2013, 1 050 000 km, 4x2, 2-aks
Republika Çeke, Třebestovice
12 889 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1841 EEV fur Lohr, 2013
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 EEV, Kässbohrer Vario/Vario
Mercedes-Benz Actros 1844 EEV, Kässbohrer Vario/Vario
Republika Çeke, Třebestovice
35 889 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 EEV, Kässbohrer Vario/Vario
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1843 MP5 für Lohr
Mercedes-Benz Actros 1843 MP5 für Lohr
2019, 77 km, 4x2, 2-aks
Republika Çeke, Třebestovice
83 489 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1843 MP5 für Lohr, 2019
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 EEV, Kässbohrer Vario/Vario
Mercedes-Benz Actros 1844 EEV, Kässbohrer Vario/Vario
2013, 829 000 km, 4x2, 2-aks
Republika Çeke, Třebestovice
48 889 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz Actros 1844 EEV, Kässbohrer Vario/Vario, 2013
Autotransportues Mercedes-Benz 1844 LNR
Mercedes-Benz 1844 LNR
2005, 491 165 km, 6x2, 3-aks
Holandë, Meerkerk
12 750 EUR
Autotransportues Mercedes-Benz 1844 LNR, 2005

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.