Oferta të ngjashme

Kamion kabinë-shasi Renault G 270 Manager (GRAND PONT / 6 CULASSE / POMPE MANUELLE / LAMES)
Renault G 270 Manager (GRAND PONT / 6 CULASSE / POMPE MANUELLE / LAMES)
1991, 987 000 km, 4x2, 2-aks
Belgjikë, Bree
5 250 EUR
Kamion kabinë-shasi Renault G 270 Manager (GRAND PONT / 6 CULASSE / POMPE MANUELLE / LAMES), 1991
Kamion kabinë-shasi RENAULT Manager 290
RENAULT Manager 290
1991, 4x2, 2-aks
Poloni, Wolsztyn
5 900 EUR
Kamion kabinë-shasi RENAULT Manager 290, 1991
Kamion kabinë-shasi Renault Kerax 370 DCI (GRAND PONT/ LAMES/ BOITE MANUELLE)
Renault Kerax 370 DCI (GRAND PONT/ LAMES/ BOITE MANUELLE)
2004, 165 000 km, 6x4, 3-aks
Belgjikë, Bree
12 500 EUR
Kamion kabinë-shasi Renault Kerax 370 DCI (GRAND PONT/ LAMES/ BOITE MANUELLE), 2004
Kamion kabinë-shasi Renault Kerax 420 DCI (GRAND PONT/ LAMES / BOITE MANUELLE)
Renault Kerax 420 DCI (GRAND PONT/ LAMES / BOITE MANUELLE)
2002, 297 000 km, 6x4, 3-aks
Belgjikë, Bree
12 500 EUR
Kamion kabinë-shasi Renault Kerax 420 DCI (GRAND PONT/ LAMES / BOITE MANUELLE), 2002
Kamion kabinë-shasi Renault AE 520 Magnum (8 ROUES / 6X2 / GRAND PONT / BOITE MANUELLE)
Renault AE 520 Magnum (8 ROUES / 6X2 / GRAND PONT / BOITE MANUELLE)
2002, 720 000 km, 6x2, 3-aks
Belgjikë, Bree
6 500 EUR
Kamion kabinë-shasi Renault AE 520 Magnum (8 ROUES / 6X2 / GRAND PONT / BOITE MANUELLE), 2002
Kamion kabinë-shasi RENAULT MIDLUM 220 DXI CZĘŚCI
RENAULT MIDLUM 220 DXI CZĘŚCI
Poloni, Nowy Dwór Gdański
Kamion kabinë-shasi RENAULT MIDLUM 220 DXI CZĘŚCI
Kamion kabinë-shasi RENAULT MIDLUM 220 dxI
RENAULT MIDLUM 220 dxI
2012, 455 000 km, 2-aks
Poloni, Tarczyn
11 840 EUR
Kamion kabinë-shasi RENAULT MIDLUM 220 dxI, 2012
Kamion kabinë-shasi Renault G290
Renault G290
1993, 80 000 km, 6x4, 3-aks
Holandë, Schiedam
15 500 EUR
Kamion kabinë-shasi Renault G290, 1993
Kamion kabinë-shasi Renault MIDLUM M220 4X2
Renault MIDLUM M220 4X2
2004, 316 057 km, 4x2, 2-aks
Belgjikë, Willebroek
2 500 EUR
Kamion kabinë-shasi Renault MIDLUM M220 4X2, 2004
Kamion kabinë-shasi Mercedes-Benz SK 1622 LAmes/steel
Mercedes-Benz SK 1622 LAmes/steel
1986, 256 501 km, 4x2
Belgjikë, Peer
6 300 EUR
Kamion kabinë-shasi Mercedes-Benz SK 1622 LAmes/steel, 1986
Kamion kabinë-shasi Mercedes-Benz SK 1824 Lames/steel
Mercedes-Benz SK 1824 Lames/steel
1995, 542 734 km, 4x2
Belgjikë, Peer
9 100 EUR
Kamion kabinë-shasi Mercedes-Benz SK 1824 Lames/steel, 1995
Kamion kabinë-shasi Renault MIDLUM 220.12 e4 manual 244 tkm
Renault MIDLUM 220.12 e4 manual 244 tkm
2008, 243 578 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Vuren
4 950 EUR
Kamion kabinë-shasi Renault MIDLUM 220.12 e4 manual 244 tkm, 2008

Kamion kabinë-shasi Renault G 220 Manager (GRAND PONT / LAMES)

Marka RENAULT
Modeli G 220 Manager (GRAND PONT / LAMES)
ID 13169
Viti i prodhimit 1991
Kilometrazhi 316 000 km
Data e regjistrimit të parë 12.06.1991
Vendndodhja Belgjikë, Bree
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 1
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 220 hp (164 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • transmisioni: Schaltgetriebe
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë
 • pezullimi i aksit të përparmë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • akset e drejtimit
 • ABS
 • gomat e përparme: 50%
 • gomat e pasme: 50%
Kabina/pjesa e brendshme
 • baxhoja
 • dritare me rrymë
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: kamion kabinë-shasi Renault G 220 Manager (GRAND PONT / LAMES)

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": kamion kabinë-shasi Renault G 220 Manager (GRAND PONT / LAMES)

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Njësia e traktorit
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.