Kamion vetëshkarkues IFA Automobilwerk W50L/K/LKW Kipper offe. Kasten

Online: 2m 6d

Marka IFA
ID 6793
Viti i prodhimit 1968
Kilometrazhi 44 636 km
Ngjyra jeshile
Vendndodhja Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Telefoni +49 (0)922...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: dizel
  • zhvendosja: 6 560 cc
  • rendimenti i fuqisë: 125 hp (93 KW)
  • kutia e marsheve: manuale
Kabina/pjesa e brendshme
  • numri i ndenjëseve: 2
  • radio
8500 EUR
8 500
EUR
  • 1 044 004 ALL
  • 9 407 USD

Çmimi neto

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
Shitësi
OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
Gjermani
I besueshëm
7 Më shumë se 7 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
03:22
8 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 1022K 4x2 Lkw Kipper
Mercedes-Benz Atego 1022K 4x2 Lkw Kipper
2012, 125 900 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, 85764 Oberschleißheim
31 500 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 1022K 4x2 Lkw Kipper, 2012
Kamion vetëshkarkues IFA H3A 4x2
IFA H3A 4x2
1955, 1 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Göttingen
9 000 EUR
Kamion vetëshkarkues IFA H3A 4x2, 1955
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 816 K Kipper + AHK NEU
Mercedes-Benz Atego 816 K Kipper + AHK NEU
2019, Dizel
Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben
49 890 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 816 K Kipper + AHK NEU, 2019
Kamion vetëshkarkues Iveco AT260T50 6x4 Kipper + Bordmatik
Iveco AT260T50 6x4 Kipper + Bordmatik
2017, 59 000 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben
84 890 EUR
Kamion vetëshkarkues Iveco AT260T50 6x4 Kipper + Bordmatik, 2017
Kamion vetëshkarkues Iveco AT260T50 6x4 Kipper + Bordmatik
Iveco AT260T50 6x4 Kipper + Bordmatik
2017, 59 000 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben
84 890 EUR
Kamion vetëshkarkues Iveco AT260T50 6x4 Kipper + Bordmatik, 2017
Kamion vetëshkarkues DAF CF 85.340 *Kipper 5,50 + Kran/FUNK*Topzustand!
DAF CF 85.340 *Kipper 5,50 + Kran/FUNK*Topzustand!
2007, 440 000 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Poloni, Męcina
34 700 EUR
Kamion vetëshkarkues DAF CF 85.340 *Kipper 5,50 + Kran/FUNK*Topzustand!, 2007
Kamion vetëshkarkues DAF CF 85.340 *Kipper 5,50 + Kran/FUNK*Topzustand!
DAF CF 85.340 *Kipper 5,50 + Kran/FUNK*Topzustand!
2007, 440 000 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Poloni, Męcina
34 700 EUR
Kamion vetëshkarkues DAF CF 85.340 *Kipper 5,50 + Kran/FUNK*Topzustand!, 2007
Kamion vetëshkarkues DAF LF 55.220*Kipper 4,50 + Kran/FUNK*Topzustand!!
DAF LF 55.220*Kipper 4,50 + Kran/FUNK*Topzustand!!
2007, 355 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Poloni, Męcina
27 800 EUR
Kamion vetëshkarkues DAF LF 55.220*Kipper 4,50 + Kran/FUNK*Topzustand!!, 2007
Kamion vetëshkarkues DAF LF 55.220*Kipper 4,50 + Kran/FUNK*Topzustand!!
DAF LF 55.220*Kipper 4,50 + Kran/FUNK*Topzustand!!
2007, 355 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Poloni, Męcina
27 800 EUR
Kamion vetëshkarkues DAF LF 55.220*Kipper 4,50 + Kran/FUNK*Topzustand!!, 2007
Kamion vetëshkarkues Renault Premium 280 DXI * Kipper 4,50 m Top Zustand!
Renault Premium 280 DXI * Kipper 4,50 m Top Zustand!
2008, 480 000 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Poloni, Męcina
24 700 EUR
Kamion vetëshkarkues Renault Premium 280 DXI * Kipper 4,50 m Top Zustand!, 2008
Kamion vetëshkarkues Meiller KIPPER
Meiller KIPPER
Belgjikë, Handzame
3 000 EUR
Kamion vetëshkarkues Meiller KIPPER
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 1224 K 2-Achs Kipper Bordmatik
Mercedes-Benz Atego 1224 K 2-Achs Kipper Bordmatik
2014, 23 570 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Peine
53 900 EUR
Kamion vetëshkarkues Mercedes-Benz Atego 1224 K 2-Achs Kipper Bordmatik, 2014

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.