Kamion vetëshkarkues i ri MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 Muldenkipper TOP! NEU!

Online: 20d

Marka MAN
Modeli TGS
ID T500067
Viti i prodhimit 2019
E re
Pesha bruto 32 000 kg
Ngjyra blu
Vendndodhja Gjermani
Telefoni +495613...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 419 cc
 • rendimenti i fuqisë: 460 hp (343 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 8x8
 • numri i akseve: 4-aks
 • ngarje me të gjitha rrotat
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
119500 EUR
119 500
EUR
 • 14 671 254 ALL
 • 132 314 USD

Çmimi neto

Lizingu

Golec Nutzfahrzeuge
Shitësi
Golec Nutzfahrzeuge
Gjermani
Ora lokale e shitësit
07:19
119 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 Muldenkipper TOP! NEU!
MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 Muldenkipper TOP! NEU!
2019, 8x8, Dizel, 4-aks
Gjermani
119 500 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 Muldenkipper TOP! NEU!, 2019
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 Muldenkipper TOP! NEU!
MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 Muldenkipper TOP! NEU!
2019, 8x8, Dizel, 4-aks
Gjermani
119 500 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 Muldenkipper TOP! NEU!, 2019
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x6 Euro 6 Muldenkipper MEILLER
MAN TGS 35.460 8x6 Euro 6 Muldenkipper MEILLER
2019, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani
116 500 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x6 Euro 6 Muldenkipper MEILLER, 2019
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x6 Euro 6 Muldenkipper MEILLER
MAN TGS 35.460 8x6 Euro 6 Muldenkipper MEILLER
2019, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani
116 500 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x6 Euro 6 Muldenkipper MEILLER, 2019
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x6 BB Muldenkipper Meiller *2019
MAN TGS 35.460 8x6 BB Muldenkipper Meiller *2019
2019, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani
116 500 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x6 BB Muldenkipper Meiller *2019, 2019
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x6 BB Muldenkipper Meiller *2019
MAN TGS 35.460 8x6 BB Muldenkipper Meiller *2019
2019, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani
116 500 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 35.460 8x6 BB Muldenkipper Meiller *2019, 2019
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 DSK Mit Bordmatik Meiller
MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 DSK Mit Bordmatik Meiller
2019, 8x8, Dizel, 4-aks
Gjermani
122 900 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 DSK Mit Bordmatik Meiller, 2019
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 DSK Mit Bordmatik Meiller
MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 DSK Mit Bordmatik Meiller
2019, 8x8, Dizel, 4-aks
Gjermani
122 900 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 DSK Mit Bordmatik Meiller, 2019
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 DSK Mit Bordmatik Meiller
MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 DSK Mit Bordmatik Meiller
2019, 8x8, Dizel, 4-aks
Gjermani
122 900 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 DSK Mit Bordmatik Meiller, 2019
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 DSK Mit Bordmatik Meiller
MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 DSK Mit Bordmatik Meiller
2019, 8x8, Dizel, 4-aks
Gjermani
122 900 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.460 8x8 EURO6 DSK Mit Bordmatik Meiller, 2019
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.440 BB 8x6 Muldenkipper MEILLER
MAN TGS 41.440 BB 8x6 Muldenkipper MEILLER
2017, 68 000 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani
85 000 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.440 BB 8x6 Muldenkipper MEILLER, 2017
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.440 BB 8x6 Muldenkipper MEILLER
MAN TGS 41.440 BB 8x6 Muldenkipper MEILLER
2017, 68 000 km, 8x6, Dizel, 4-aks
Gjermani
85 000 EUR
Kamion vetëshkarkues MAN TGS 41.440 BB 8x6 Muldenkipper MEILLER, 2017

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.