Hmm, duket se artikulli është shitur

Furgon kampingu BÜRSTNER Ixeo II 744

furgon kampingu BÜRSTNER Ixeo II 744

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: furgon kampingu BÜRSTNER Ixeo II 744

  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaBÜRSTNER
ModeliIxeo II 744
IDBIX744-23
Viti i prodhimit2018
Kilometrazhi705 km
Gjendjae shkëlqyer
Pesha4 kg
Pesha neto3 kg
Pesha bruto1 kg
Ngarkesa e dobishme1 kg
Gjatësia7390 mm
Gjerësia2320 mm
Ngjyra
Motori/linja e ngarjes
Karburantidizel
Cilindrat e motorit6
Rendimenti i fuqisë150 hp
MotoriFIAT DUCATO 2.3L
Kutia e marsheveautomatike
BateriaOUI
Karikuesi i baterisë
Ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Frena e motorit
DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
Lubrifikimi qendror
ABS
ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Gomat e reja
Goma rezervë
Goma me aliazh të lehtë
Karroceria/supestruktura
Dyert anësore
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë
Kabina/pjesa e brendshme
Pezullimi i ajrit të kabinës
Sistemi i uljes-ngritjes
Baxhoja
Kuadri i drejtimit të tërthortë të kabinës
Derë rrëshqitëse
Derë qendrore
Streha
Rrjeta e mushkonjave
Paneli solar
Antena satelitore
Grila e biçikletës
Drita kundër mjegullës
Dritat xenon
Fshehësi i diellit
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Kondicioner
Ngrohësi
Ngrohësi i parkimit
Kontrolli i shpejtësisë
Drejtimi servo
Numri i ndenjëseve4
Numri i shtretërve4
Ngrohje e ndenjëseve
Ndenjësja pneumatike e shoferit
Ndenjësja pneumatike e pasagjerit
Ndenjëset e fjetjes
Ndenjëset e palosshme
Rripat e ndenjësve
Airbeg-et
Radio
CD
MP3
DVD
Bluetooth
TV
Video
Mikrofon
Telefon
Sistemi i lundrimit
Kompjuter bordi
Lëkurë
Dekor druri
WC
Kuzhinë
Frigorifer
Stufë
Grila e cilindrit të gazit
Serbatori i ujit
Pompa e ujit
Dushi
Bojleri
Lavamani
Gardëroba
Priza
Inverteri i fuqisë
Gjeneratori elektrik
Pjesë shtesë
Sistemi i alarmit
Imobilizuesi
Asistenti i parkimit
Garancia

Përshkrimi

Bürstner Ixeo II 736 G, un camping-car très joli avec un design et des ligne très accueillant. Le camping-car est vraiment confortable et bien équipé. C'est un véhicule qui a été clairement conçu pour voyager en tout temps et dans un grand confort.

Le camping-car est équipé d'un moteur 2,3 l de fiat qui développe une puissance de 150 ch avec une transmission automatique, pour un poids total de 4 250 kg et une charge utile de 1 065 kg.

Cette voiture est livrée avec :

- couleur or à extérieur - Siège passager réglable en hauteur - Porte pleine hauteur du salon avec porte moustiquaire

- Tapis en forme à l'intérieur - Lit queen réglable en hauteur à l'arrière

- Support écran plat - Jantes alliage 16" pour maxi châssis - Transmission automatique - Feux de brouillard - Connecteurs supplémentaires pour 230v / 12V et TV

- Auvent avec lumière led 5m - Plafonnier Omnivent sur WC - Mat d'isolation hiver extérieur avant - Sortie de gaz Utv

- Chauffage au sol électrique Alde pour la partie conducteur (Mat en vrac) - Système de commande dans le garage.

  • Forfait hiver 2 Alde. Smart TV 20 ", support pour vélo, alarme Nx-5 et grande radio DAB avant avec GPS et caméra de recul.
  • t1 test archive

    U shtua te shenjat e referencës!
    Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.