Hmm, duket se artikulli është shitur

Furgon kampingu HYMER / ERIBA / HYMERCAR Camper Van CapeTown

furgon kampingu HYMER / ERIBA / HYMERCAR Camper Van CapeTown

Kontakto shitësin

Politika e privatësisë
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaHYMER
Viti i prodhimit2014
Kilometrazhi82400 km
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Karburantidizel
Rendimenti i fuqisë140 hp
Kutia e marsheveautomatike
Shasia/pezullimi
ABS
ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
Kyçja qendrore
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Kontrolli i shpejtësisë
Sistemi i lundrimit
Pjesë shtesë
Numri i pronarëve të mëparshëm1
Përshkrimi
  • 20" Winterräder * 22" Sommerräder * Gewindefahrwerk * Ausstelldach * KOmpressorkühlschrank * Automatik Getriebe * Navigationsgerät * Anhängerkupplung abnehmbar * Scheiben verdunkelt * Dieselstandheizung * Sportsitze Weitere Fahrzeugdaten * Modell-/Baujahr: 2014, 2014 * Basisfahrzeug: VW T5 * Getriebe: Automatik * Betten: Aufstelldach (Doppelbett) * Sitze mit Gurt: 4 * Vorbesitzer: 1 * Zusatz: TÜV neu * Farbe: weiß Weitere Ausstattungen FAHRGESTELL* ASR * Nebelscheinwerfer * Zentralverriegelung * Außenspiegel elektrisch * Anhängerkupplung * Multifunktionslenkrad * Alufelgen * Wegfahrsperre * Pilotensitze * Tagfahrlicht * Außenspiegel beheizbar * Airbag Fahrer * Airbag Beifahrer * Reifen neuwertig * Gewindefahrwerk INNENEINRICHTUNG* Fahrerhaus-Verdunklungssystem HEIZ

UNG/KLIMA* Klimaanlage FH manuell * Dieselheizung KÜCHE* Kompressor-Kühlschrank * 2-Flammkocher MULTIMEDIA* Navigationssystem Irrtümer und Änderungen vorbehalten

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.