Furgon kampingu VOLKSWAGEN CRAFTER 15M3

picture_as_pdf

picture_as_pdf

44 900 EUR

Tipi

Furgon kampingu

Viti

2019

Shteti

Spanjë

Telefoni

+34 615509......

Online: 2m 23d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaVOLKSWAGEN
ModeliCRAFTER 15M3
Viti i prodhimit2019
Kilometrazhi137000 km
Motori/linja e ngarjes
Karburantidizel
Kutia e marshevemanuale
Ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit8x2
Numri i akseve1-aks
Baza e rrotës4490 mm
Gomat e përparme-%
Gomat e pasme-%
Gomat385/55R22,5 / 315/70R22.5

Përshkrimi


Registration: 5261KVN

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

TRUCKSUR

TRUCKSUR

location_on

Spain, Parque Empresarial La red C/ La Red Dos, 42 41500 ALCALA DE GUADAIRA Sevilla Spain

phone_iphone+34 615509...
access_time

Ora lokale e shitësit — 06:30

Personat e kontaktit

Vianney Body

Vianney Body

English, Español, Français

+34 615509...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.