Hmm, duket se artikulli është shitur

Furgon kampingu VOLKSWAGEN CRAFTER 15M3

furgon kampingu VOLKSWAGEN CRAFTER 15M3

Kontakto shitësin

Privacy policy
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaVOLKSWAGEN
ModeliCRAFTER 15M3
Viti i prodhimit2019
Kilometrazhi114000 km
Motori/linja e ngarjes
Karburantidizel
Kutia e marshevemanuale
Ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit8x2
Numri i akseve1-aks
Baza e rrotës4490 mm
Gomat e përparme-%
Gomat e pasme-%
Gomat385/55R22,5 / 315/70R22.5

Përshkrimi


Registration: 9486KXT

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.